Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Akcja Jastrzębia
5:2
KS Chomentów
Plon Garbatka-Letnisko
2:4
Gracja Tczów
KS Magnuszew
3:4
Zwolenianka Zwoleń
Energia Kozienice
4:2
Polonia Iłża
Gryfia Mirów
3:1
GKS Zorza Kowala
WUKS Ruda Wielka
3:4
Iskra Gózd
Megawat Świerże Górne
1:1
Królewscy Jedlnia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
2:0
Plon Garbatka-Letnisko
KS Chomentów
1:1
WUKS Ruda Wielka
Iskra Gózd
4:1
Megawat Świerże Górne
KS Magnuszew
0:1
Energia Kozienice
Zwolenianka Zwoleń
8:3
GKS Zorza Kowala
Gracja Tczów
1:5
Akcja Jastrzębia
Królewscy Jedlnia
6:0
Gryfia Mirów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
5:0
KS Magnuszew
Energia Kozienice
7:2
Zwolenianka Zwoleń
Gryfia Mirów
3:0
Iskra Gózd
Akcja Jastrzębia
3:4
Polonia Iłża
WUKS Ruda Wielka
1:1
Gracja Tczów
GKS Zorza Kowala
1:5
Królewscy Jedlnia
Megawat Świerże Górne
0:2
KS Chomentów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:1
WUKS Ruda Wielka
Zwolenianka Zwoleń
0:3
Królewscy Jedlnia
KS Chomentów
5:3
Gryfia Mirów
Iskra Gózd
0:1
GKS Zorza Kowala
KS Magnuszew
1:3
Akcja Jastrzębia
Energia Kozienice
2:0
Plon Garbatka-Letnisko
Gracja Tczów
7:1
Megawat Świerże Górne
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
4:1
Zwolenianka Zwoleń
Gryfia Mirów
1:3
Gracja Tczów
Megawat Świerże Górne
1:3
Polonia Iłża
Akcja Jastrzębia
4:5
Energia Kozienice
Królewscy Jedlnia
1:0
Iskra Gózd
WUKS Ruda Wielka
1:0
KS Magnuszew
GKS Zorza Kowala
4:3
KS Chomentów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
3:1
Gryfia Mirów
Zwolenianka Zwoleń
1:0
Iskra Gózd
KS Magnuszew
3:2
Megawat Świerże Górne
KS Chomentów
2:4
Królewscy Jedlnia
Energia Kozienice
2:1
WUKS Ruda Wielka
Gracja Tczów
2:1
GKS Zorza Kowala
Plon Garbatka-Letnisko
1:7
Akcja Jastrzębia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gózd
- : -
KS Chomentów
Gryfia Mirów
- : -
KS Magnuszew
Megawat Świerże Górne
- : -
Energia Kozienice
Królewscy Jedlnia
- : -
Gracja Tczów
WUKS Ruda Wielka
- : -
Plon Garbatka-Letnisko
GKS Zorza Kowala
- : -
Polonia Iłża
Akcja Jastrzębia
- : -
Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
- : -
Królewscy Jedlnia
Plon Garbatka-Letnisko
- : -
Megawat Świerże Górne
Zwolenianka Zwoleń
- : -
KS Chomentów
KS Magnuszew
- : -
GKS Zorza Kowala
Energia Kozienice
- : -
Gryfia Mirów
Gracja Tczów
- : -
Iskra Gózd
Akcja Jastrzębia
- : -
WUKS Ruda Wielka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
- : -
Gracja Tczów
Iskra Gózd
- : -
Polonia Iłża
Gryfia Mirów
- : -
Plon Garbatka-Letnisko
Królewscy Jedlnia
- : -
KS Magnuszew
WUKS Ruda Wielka
- : -
Zwolenianka Zwoleń
GKS Zorza Kowala
- : -
Energia Kozienice
Megawat Świerże Górne
- : -
Akcja Jastrzębia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
- : -
KS Chomentów
Plon Garbatka-Letnisko
- : -
GKS Zorza Kowala
Zwolenianka Zwoleń
- : -
Gracja Tczów
KS Magnuszew
- : -
Iskra Gózd
Energia Kozienice
- : -
Królewscy Jedlnia
Akcja Jastrzębia
- : -
Gryfia Mirów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
- : -
KS Magnuszew
Iskra Gózd
- : -
Energia Kozienice
Gracja Tczów
- : -
Polonia Iłża
Gryfia Mirów
- : -
WUKS Ruda Wielka
Megawat Świerże Górne
- : -
Zwolenianka Zwoleń
Królewscy Jedlnia
- : -
Plon Garbatka-Letnisko
GKS Zorza Kowala
- : -
Akcja Jastrzębia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
- : -
Iskra Gózd
Zwolenianka Zwoleń
- : -
Polonia Iłża
KS Magnuszew
- : -
Gracja Tczów
Energia Kozienice
- : -
KS Chomentów
Megawat Świerże Górne
- : -
Gryfia Mirów
Akcja Jastrzębia
- : -
Królewscy Jedlnia
WUKS Ruda Wielka
- : -
GKS Zorza Kowala
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
- : -
KS Magnuszew
KS Chomentów
- : -
Plon Garbatka-Letnisko
Iskra Gózd
- : -
Akcja Jastrzębia
Gracja Tczów
- : -
Energia Kozienice
Gryfia Mirów
- : -
Zwolenianka Zwoleń
Królewscy Jedlnia
- : -
WUKS Ruda Wielka
GKS Zorza Kowala
- : -
Megawat Świerże Górne
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości