zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
2:0
Mirax II Radom
Oronka Orońsko
7:1
GKS Chynów
KS Warka
3:1
Plon Garbatka-Letnisko
Mogielanka Mogielnica
2:1
Sokół Przytyk
Sadownik Błędów
1:1
Jaguar Wolanów
Orzeł Gielniów
1:1
Orzeł Wierzbica
Beta Radom
0:3
MGKS Skaryszew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
2:1
Sadownik Błędów
Plon Garbatka-Letnisko
0:0
Beta Radom
Jaguar Wolanów
0:1
Oronka Orońsko
GKS Chynów
1:1
Orzeł Gielniów
Orzeł Wierzbica
3:3
Mogielanka Mogielnica
Sokół Przytyk
2:0
KS Warka
Mirax II Radom
0:3
MGKS Skaryszew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
3:1
Polonia Iłża
KS Warka
2:1
Orzeł Wierzbica
Mogielanka Mogielnica
3:0
GKS Chynów
Sadownik Błędów
5:0
Mirax II Radom
Orzeł Gielniów
3:6
Jaguar Wolanów
MGKS Skaryszew
1:0
Plon Garbatka-Letnisko
Beta Radom
2:1
Sokół Przytyk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
4:0
Orzeł Gielniów
Jaguar Wolanów
1:0
Mogielanka Mogielnica
GKS Chynów
0:1
KS Warka
Orzeł Wierzbica
3:2
Beta Radom
Sokół Przytyk
0:1
MGKS Skaryszew
Sadownik Błędów
2:1
Oronka Orońsko
Mirax II Radom
2:2
Plon Garbatka-Letnisko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
1:1
Sokół Przytyk
Oronka Orońsko
3:1
Mirax II Radom
KS Warka
2:1
Jaguar Wolanów
Mogielanka Mogielnica
5:0
Polonia Iłża
Orzeł Gielniów
0:1
Sadownik Błędów
MGKS Skaryszew
1:1
Orzeł Wierzbica
Beta Radom
4:1
GKS Chynów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:6
KS Warka
Oronka Orońsko
4:0
Orzeł Gielniów
Jaguar Wolanów
2:1
Beta Radom
GKS Chynów
0:3
MGKS Skaryszew
Orzeł Wierzbica
1:0
Plon Garbatka-Letnisko
Sadownik Błędów
0:4
Mogielanka Mogielnica
Mirax II Radom
0:1
Sokół Przytyk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
3:0
GKS Chynów
KS Warka
3:0
Sadownik Błędów
Mogielanka Mogielnica
0:1
Oronka Orońsko
Sokół Przytyk
4:1
Orzeł Wierzbica
Orzeł Gielniów
1:0
Mirax II Radom
MGKS Skaryszew
1:1
Jaguar Wolanów
Beta Radom
1:1
Polonia Iłża
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
2:3
MGKS Skaryszew
Oronka Orońsko
1:2
KS Warka
Jaguar Wolanów
4:2
Plon Garbatka-Letnisko
GKS Chynów
0:3
Sokół Przytyk
Sadownik Błędów
2:4
Beta Radom
Orzeł Gielniów
2:2
Mogielanka Mogielnica
Mirax II Radom
2:4
Orzeł Wierzbica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
0:1
Plon Garbatka-Letnisko
KS Warka
4:1
Orzeł Gielniów
Mogielanka Mogielnica
11:1
Mirax II Radom
Orzeł Wierzbica
6:0
GKS Chynów
Sokół Przytyk
4:0
Jaguar Wolanów
MGKS Skaryszew
0:0
Sadownik Błędów
Beta Radom
2:1
Oronka Orońsko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:3
Sokół Przytyk
Oronka Orońsko
1:2
MGKS Skaryszew
Jaguar Wolanów
2:3
Orzeł Wierzbica
Mogielanka Mogielnica
0:4
KS Warka
Sadownik Błędów
0:1
Plon Garbatka-Letnisko
Orzeł Gielniów
3:1
Beta Radom
Mirax II Radom
7:0
GKS Chynów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
5:1
Oronka Orońsko
KS Warka
4:0
Mirax II Radom
GKS Chynów
2:3
Jaguar Wolanów
Orzeł Wierzbica
3:1
Polonia Iłża
Sokół Przytyk
1:0
Sadownik Błędów
MGKS Skaryszew
4:0
Orzeł Gielniów
Beta Radom
4:1
Mogielanka Mogielnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:2
GKS Chynów
Oronka Orońsko
2:1
Sokół Przytyk
KS Warka
4:2
Mirax II Radom
Mogielanka Mogielnica
1:0
MGKS Skaryszew
Sadownik Błędów
1:2
Orzeł Wierzbica
Orzeł Gielniów
0:0
Plon Garbatka-Letnisko
Beta Radom
6:1
Jaguar Wolanów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
3:0
Mogielanka Mogielnica
Jaguar Wolanów
2:1
Polonia Iłża
GKS Chynów
0:2
Sadownik Błędów
Orzeł Wierzbica
1:0
Oronka Orońsko
Sokół Przytyk
0:3
Orzeł Gielniów
MGKS Skaryszew
1:1
KS Warka
Beta Radom
2:0
Mirax II Radom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
1:4
KS Warka
Jaguar Wolanów
4:0
Sadownik Błędów
GKS Chynów
0:1
Oronka Orońsko
Orzeł Wierzbica
5:1
Orzeł Gielniów
Sokół Przytyk
3:4
Mogielanka Mogielnica
MGKS Skaryszew
4:1
Beta Radom
Mirax II Radom
3:0
Polonia Iłża
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
2:0
Jaguar Wolanów
KS Warka
2:0
Sokół Przytyk
Mogielanka Mogielnica
1:4
Orzeł Wierzbica
Sadownik Błędów
0:0
Polonia Iłża
Orzeł Gielniów
3:2
GKS Chynów
MGKS Skaryszew
2:0
Mirax II Radom
Beta Radom
0:5
Plon Garbatka-Letnisko
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:1
Oronka Orońsko
Plon Garbatka-Letnisko
4:2
MGKS Skaryszew
Jaguar Wolanów
0:3
Orzeł Gielniów
GKS Chynów
0:3
Mogielanka Mogielnica
Orzeł Wierzbica
2:1
KS Warka
Sokół Przytyk
2:1
Beta Radom
Mirax II Radom
1:2
Sadownik Błędów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
2:4
Mogielanka Mogielnica
Jaguar Wolanów
0:2
KS Warka
GKS Chynów
3:2
Beta Radom
Orzeł Wierzbica
3:1
MGKS Skaryszew
Sokół Przytyk
3:1
Plon Garbatka-Letnisko
Sadownik Błędów
0:0
Orzeł Gielniów
Mirax II Radom
4:1
Oronka Orońsko
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
1:2
Orzeł Wierzbica
KS Warka
1:1
Polonia Iłża
Mogielanka Mogielnica
1:0
Sadownik Błędów
Sokół Przytyk
2:1
Mirax II Radom
Orzeł Gielniów
1:1
Oronka Orońsko
MGKS Skaryszew
0:0
GKS Chynów
Beta Radom
1:2
Jaguar Wolanów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
3:0
Mirax II Radom
Oronka Orońsko
3:0
Sadownik Błędów
KS Warka
3:1
GKS Chynów
Mogielanka Mogielnica
0:3
Jaguar Wolanów
Orzeł Gielniów
3:2
Polonia Iłża
MGKS Skaryszew
1:0
Sokół Przytyk
Beta Radom
1:4
Orzeł Wierzbica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
5:1
Beta Radom
Oronka Orońsko
2:1
Mogielanka Mogielnica
Jaguar Wolanów
1:2
MGKS Skaryszew
GKS Chynów
1:2
Plon Garbatka-Letnisko
Orzeł Wierzbica
0:6
Mirax II Radom
Sadownik Błędów
1:3
KS Warka
Orzeł Gielniów
2:5
Sokół Przytyk
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
2:2
Jaguar Wolanów
KS Warka
4:1
Oronka Orońsko
Mogielanka Mogielnica
0:3
Orzeł Wierzbica
Sokół Przytyk
4:0
GKS Chynów
MGKS Skaryszew
4:1
Polonia Iłża
Beta Radom
2:0
Sadownik Błędów
Mirax II Radom
4:2
Orzeł Gielniów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
4:2
Polonia Iłża
Oronka Orońsko
0:2
Beta Radom
Jaguar Wolanów
2:1
Sokół Przytyk
GKS Chynów
1:3
Orzeł Wierzbica
Sadownik Błędów
0:6
MGKS Skaryszew
Orzeł Gielniów
1:1
KS Warka
Mirax II Radom
1:2
Mogielanka Mogielnica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
5:0
Sadownik Błędów
KS Warka
3:1
Mogielanka Mogielnica
GKS Chynów
0:3
Mirax II Radom
Orzeł Wierzbica
1:2
Jaguar Wolanów
Sokół Przytyk
0:0
Polonia Iłża
MGKS Skaryszew
1:0
Oronka Orońsko
Beta Radom
3:0
Orzeł Gielniów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
3:1
Orzeł Wierzbica
Oronka Orońsko
0:1
Plon Garbatka-Letnisko
Jaguar Wolanów
6:1
GKS Chynów
Mogielanka Mogielnica
0:2
Beta Radom
Sadownik Błędów
2:2
Sokół Przytyk
Orzeł Gielniów
0:0
MGKS Skaryszew
Mirax II Radom
0:0
KS Warka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
3:3
Orzeł Gielniów
Jaguar Wolanów
1:1
Mirax II Radom
GKS Chynów
1:1
Polonia Iłża
Orzeł Wierzbica
3:1
Sadownik Błędów
Sokół Przytyk
5:0
Oronka Orońsko
MGKS Skaryszew
0:0
Mogielanka Mogielnica
Beta Radom
2:0
KS Warka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
2:0
Jaguar Wolanów
Oronka Orońsko
4:0
Orzeł Wierzbica
KS Warka
1:1
MGKS Skaryszew
Mogielanka Mogielnica
0:0
Plon Garbatka-Letnisko
Sadownik Błędów
2:1
GKS Chynów
Orzeł Gielniów
2:5
Sokół Przytyk
Mirax II Radom
1:1
Beta Radom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości