Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
1:2
Mszczonowianka Mszczonów
Naprzód Skórzec
1:4
MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew
3:2
Energia Kozienice
Broń Radom
7:0
Wilga Garwolin
Drogowiec Jedlińsk
0:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Perła Złotokłos
1:3
Pilica Białobrzegi
Mazur Karczew
5:0
Znicz II Pruszków
Oskar Przysucha
5:1
Błonianka Błonie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
1:2
Sparta Jazgarzew
Mszczonowianka Mszczonów
3:0
Perła Złotokłos
Energia Kozienice
2:0
LKS Promna
Wilga Garwolin
0:0
MKS Piaseczno
Broń Radom
1:1
Drogowiec Jedlińsk
Znicz II Pruszków
3:3
Oskar Przysucha
Pilica Białobrzegi
3:0
Naprzód Skórzec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Mazur Karczew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Skórzec
3:5
Mszczonowianka Mszczonów
Oskar Przysucha
1:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sparta Jazgarzew
4:1
Znicz II Pruszków
Drogowiec Jedlińsk
0:1
Wilga Garwolin
MKS Piaseczno
2:3
Pilica Białobrzegi
Perła Złotokłos
2:0
Energia Kozienice
Mazur Karczew
1:1
Broń Radom
LKS Promna
0:2
Błonianka Błonie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
2:0
MKS Piaseczno
Energia Kozienice
5:1
Naprzód Skórzec
Wilga Garwolin
0:4
Pilica Białobrzegi
Broń Radom
2:4
Oskar Przysucha
Drogowiec Jedlińsk
2:2
Mazur Karczew
Znicz II Pruszków
6:0
LKS Promna
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:2
Sparta Jazgarzew
Błonianka Błonie
8:0
Perła Złotokłos
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
1:5
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Naprzód Skórzec
3:0*
Błonianka Błonie
Oskar Przysucha
2:1
Drogowiec Jedlińsk
Sparta Jazgarzew
0:3
Broń Radom
MKS Piaseczno
1:2
Energia Kozienice
Perła Złotokłos
0:0
Znicz II Pruszków
Mazur Karczew
1:0
Wilga Garwolin
Pilica Białobrzegi
4:0
Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
0:6
Broń Radom
Wilga Garwolin
3:2
Mszczonowianka Mszczonów
Mazur Karczew
1:1
Oskar Przysucha
Znicz II Pruszków
0:0
Naprzód Skórzec
Pilica Białobrzegi
1:0
Energia Kozienice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
5:0
Perła Złotokłos
Błonianka Błonie
3:0
MKS Piaseczno
Drogowiec Jedlińsk
4:2
Sparta Jazgarzew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
1:2
Drogowiec Jedlińsk
Naprzód Skórzec
0:5
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mszczonowianka Mszczonów
2:1
Energia Kozienice
Oskar Przysucha
0:1
Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew
3:6
Mazur Karczew
MKS Piaseczno
2:0
Znicz II Pruszków
Perła Złotokłos
0:2
Broń Radom
Pilica Białobrzegi
0:1
Błonianka Błonie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
1:2
Energia Kozienice
Oskar Przysucha
0:2
Sparta Jazgarzew
Broń Radom
2:1
Naprzód Skórzec
Drogowiec Jedlińsk
2:0
Perła Złotokłos
Mazur Karczew
1:1
LKS Promna
Znicz II Pruszków
1:2
Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:3
MKS Piaseczno
Mszczonowianka Mszczonów
1:1
Błonianka Błonie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
1:6
Oskar Przysucha
Naprzód Skórzec
1:5
Drogowiec Jedlińsk
Mszczonowianka Mszczonów
2:0
Znicz II Pruszków
Sparta Jazgarzew
2:3
Wilga Garwolin
MKS Piaseczno
1:1
Broń Radom
Perła Złotokłos
1:2
Mazur Karczew
Pilica Białobrzegi
1:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Energia Kozienice
1:1
Błonianka Błonie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Oskar Przysucha
4:0
Perła Złotokłos
Sparta Jazgarzew
2:1
LKS Promna
Broń Radom
3:2
Pilica Białobrzegi
Drogowiec Jedlińsk
3:1
MKS Piaseczno
Mazur Karczew
4:1
Naprzód Skórzec
Znicz II Pruszków
0:2
Energia Kozienice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:2
Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin
4:2
Błonianka Błonie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
1:2
Wilga Garwolin
Naprzód Skórzec
2:4
Oskar Przysucha
Mszczonowianka Mszczonów
2:3
Broń Radom
Energia Kozienice
0:5
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Piaseczno
3:1
Mazur Karczew
Perła Złotokłos
0:6
Sparta Jazgarzew
Pilica Białobrzegi
2:0
Drogowiec Jedlińsk
Błonianka Błonie
3:1
Znicz II Pruszków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
2:2
Perła Złotokłos
Wilga Garwolin
1:2
Znicz II Pruszków
Oskar Przysucha
0:0
MKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew
6:2
Naprzód Skórzec
Broń Radom
3:2
Energia Kozienice
Drogowiec Jedlińsk
0:1
Mszczonowianka Mszczonów
Mazur Karczew
0:0
Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:3
Błonianka Błonie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Skórzec
2:6
LKS Promna
Mszczonowianka Mszczonów
3:2
Mazur Karczew
Energia Kozienice
3:1
Drogowiec Jedlińsk
MKS Piaseczno
0:1
Sparta Jazgarzew
Perła Złotokłos
1:1
Wilga Garwolin
Znicz II Pruszków
2:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi
1:0
Oskar Przysucha
Błonianka Błonie
4:3
Broń Radom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
3:0
MKS Piaseczno
Wilga Garwolin
2:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Oskar Przysucha
4:3
Mszczonowianka Mszczonów
Sparta Jazgarzew
0:2
Pilica Białobrzegi
Broń Radom
3:0
Znicz II Pruszków
Perła Złotokłos
1:1
Naprzód Skórzec
Mazur Karczew
2:3
Energia Kozienice
Drogowiec Jedlińsk
0:1
Błonianka Błonie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Skórzec
4:3
Wilga Garwolin
Mszczonowianka Mszczonów
5:0
Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice
3:2
Oskar Przysucha
MKS Piaseczno
4:2
Perła Złotokłos
Znicz II Pruszków
2:1
Drogowiec Jedlińsk
Pilica Białobrzegi
4:0
LKS Promna
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:0
Broń Radom
Błonianka Błonie
1:3
Mazur Karczew
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
2:0
Oskar Przysucha
Mszczonowianka Mszczonów
1:0
LKS Promna
MKS Piaseczno
4:0
Naprzód Skórzec
Znicz II Pruszków
0:4
Mazur Karczew
Pilica Białobrzegi
2:0
Perła Złotokłos
Energia Kozienice
1:0
Sparta Jazgarzew
Wilga Garwolin
0:0
Broń Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:2
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Oskar Przysucha
3:0
Znicz II Pruszków
MKS Piaseczno
10:1
Wilga Garwolin
Perła Złotokłos
1:2
Mszczonowianka Mszczonów
LKS Promna
1:1
Energia Kozienice
Mazur Karczew
2:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Naprzód Skórzec
2:3
Pilica Białobrzegi
Sparta Jazgarzew
2:1
Błonianka Błonie
Drogowiec Jedlińsk
0:2
Broń Radom
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
4:0
Mazur Karczew
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:0
Oskar Przysucha
Znicz II Pruszków
0:1
Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice
4:0
Perła Złotokłos
Mszczonowianka Mszczonów
1:1
Naprzód Skórzec
Pilica Białobrzegi
2:2
MKS Piaseczno
Błonianka Błonie
0:0
LKS Promna
Wilga Garwolin
1:2
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
1:1
Znicz II Pruszków
Naprzód Skórzec
0:4
Energia Kozienice
Oskar Przysucha
3:1
Broń Radom
Sparta Jazgarzew
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Piaseczno
1:2
Mszczonowianka Mszczonów
Pilica Białobrzegi
0:0
Wilga Garwolin
Mazur Karczew
2:1
Drogowiec Jedlińsk
Perła Złotokłos
0:1
Błonianka Błonie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Mszczonowianka Mszczonów
3:2
Pilica Białobrzegi
Energia Kozienice
1:3
MKS Piaseczno
Znicz II Pruszków
0:1
Perła Złotokłos
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3:0
LKS Promna
Błonianka Błonie
5:0
Naprzód Skórzec
Wilga Garwolin
2:1
Mazur Karczew
Drogowiec Jedlińsk
1:3
Oskar Przysucha
Broń Radom
3:2
Sparta Jazgarzew
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Skórzec
0:3
Znicz II Pruszków
Mszczonowianka Mszczonów
1:0
Wilga Garwolin
Energia Kozienice
2:0
Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha
0:1
Mazur Karczew
Broń Radom
2:0
LKS Promna
Perła Złotokłos
0:6
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sparta Jazgarzew
0:2
Drogowiec Jedlińsk
MKS Piaseczno
1:5
Błonianka Błonie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia Kozienice
3:2
Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin
0:2
Oskar Przysucha
Broń Radom
10:0
Perła Złotokłos
Mazur Karczew
2:1
Sparta Jazgarzew
Znicz II Pruszków
4:3
MKS Piaseczno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:2
Naprzód Skórzec
Błonianka Błonie
0:0
Pilica Białobrzegi
Drogowiec Jedlińsk
0:0
LKS Promna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
2:2
Mszczonowianka Mszczonów
LKS Promna
1:3
Mazur Karczew
Naprzód Skórzec
0:3
Broń Radom
Energia Kozienice
0:0
Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew
2:4
Oskar Przysucha
MKS Piaseczno
1:3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi
3:0
Znicz II Pruszków
Perła Złotokłos
1:7
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
1:3
Sparta Jazgarzew
Oskar Przysucha
3:0
LKS Promna
Broń Radom
2:2
MKS Piaseczno
Mazur Karczew
2:0
Perła Złotokłos
Znicz II Pruszków
2:2
Mszczonowianka Mszczonów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:0
Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie
0:0
Energia Kozienice
Drogowiec Jedlińsk
6:0
Naprzód Skórzec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Piaseczno
2:4
Drogowiec Jedlińsk
Pilica Białobrzegi
3:4
Broń Radom
Błonianka Błonie
3:1
Wilga Garwolin
Naprzód Skórzec
1:5
Mazur Karczew
Mszczonowianka Mszczonów
0:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Energia Kozienice
2:0
Znicz II Pruszków
Perła Złotokłos
0:1
Oskar Przysucha
LKS Promna
1:1
Sparta Jazgarzew
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilga Garwolin
2:2
LKS Promna
Oskar Przysucha
3:3
Naprzód Skórzec
Broń Radom
1:2
Mszczonowianka Mszczonów
Mazur Karczew
5:1
MKS Piaseczno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Energia Kozienice
Sparta Jazgarzew
4:0
Perła Złotokłos
Znicz II Pruszków
0:3
Błonianka Błonie
Drogowiec Jedlińsk
1:2
Pilica Białobrzegi
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Skórzec
4:5
Sparta Jazgarzew
MKS Piaseczno
2:2
Oskar Przysucha
Perła Złotokłos
0:1
LKS Promna
Znicz II Pruszków
4:0
Wilga Garwolin
Pilica Białobrzegi
1:2
Mazur Karczew
Mszczonowianka Mszczonów
3:3
Drogowiec Jedlińsk
Błonianka Błonie
2:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Energia Kozienice
1:4
Broń Radom
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
1:1
Naprzód Skórzec
Wilga Garwolin
3:2
Perła Złotokłos
Oskar Przysucha
0:7
Pilica Białobrzegi
Sparta Jazgarzew
0:2
MKS Piaseczno
Mazur Karczew
1:0
Mszczonowianka Mszczonów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:0
Znicz II Pruszków
Broń Radom
6:1
Błonianka Błonie
Drogowiec Jedlińsk
1:1
Energia Kozienice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Skórzec
3:3
Perła Złotokłos
Mszczonowianka Mszczonów
3:0
Oskar Przysucha
Energia Kozienice
0:1
Mazur Karczew
Sparta Jazgarzew
1:0
Pilica Białobrzegi
MKS Piaseczno
3:0
LKS Promna
Znicz II Pruszków
0:5
Broń Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4:1
Wilga Garwolin
Błonianka Błonie
0:1
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
4:1
Błonianka Błonie
LKS Promna
0:6
Pilica Białobrzegi
Wilga Garwolin
1:2
Naprzód Skórzec
Oskar Przysucha
4:1
Energia Kozienice
Sparta Jazgarzew
2:1
Mszczonowianka Mszczonów
Broń Radom
0:4
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Perła Złotokłos
2:2
MKS Piaseczno
Drogowiec Jedlińsk
7:0
Znicz II Pruszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości