zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Stanisławice
1:8
Gryf Policzna
WUKS Ruda Wielka
0:3
Iskra Gózd
Plon Garbatka-Letnisko
0:2
Królewscy Jedlnia
Oronka Orońsko
3:0
Zorza Kowala
KS Magnuszew
2:5
Gryfia Mirów
Energia Kozienice
0:3
KS Chomentów
Akcja Jastrzębia
2:3
Polonia Iłża
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:1
Oronka Orońsko
Gryf Policzna
10:0
WUKS Ruda Wielka
Iskra Gózd
5:2
Akcja Jastrzębia
Gryfia Mirów
5:4
Królewscy Jedlnia
Zorza Kowala
1:7
Energia Kozienice
KS Magnuszew
8:2
KP Stanisławice
KS Chomentów
4:3
Plon Garbatka-Letnisko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
1:1
Zorza Kowala
Oronka Orońsko
2:1
Iskra Gózd
Energia Kozienice
0:1
Polonia Iłża
KP Stanisławice
4:3
Gryfia Mirów
Akcja Jastrzębia
1:4
Gryf Policzna
Królewscy Jedlnia
5:0
KS Chomentów
WUKS Ruda Wielka
2:5
KS Magnuszew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
4:0
Plon Garbatka-Letnisko
Zorza Kowala
1:5
Królewscy Jedlnia
Iskra Gózd
1:3
Energia Kozienice
KS Magnuszew
2:1
Akcja Jastrzębia
Gryf Policzna
3:0
Oronka Orońsko
KP Stanisławice
3:0
WUKS Ruda Wielka
Gryfia Mirów
1:1
KS Chomentów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
0:3
Iskra Gózd
Oronka Orońsko
2:1
KS Magnuszew
Energia Kozienice
2:3
Gryf Policzna
Akcja Jastrzębia
4:0
KP Stanisławice
Królewscy Jedlnia
4:1
Polonia Iłża
WUKS Ruda Wielka
2:3
Gryfia Mirów
KS Chomentów
0:1
Zorza Kowala
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
0:2
KS Chomentów
Iskra Gózd
1:0
Królewscy Jedlnia
KS Magnuszew
1:7
Energia Kozienice
Gryf Policzna
3:0
Plon Garbatka-Letnisko
KP Stanisławice
0:2
Oronka Orońsko
Gryfia Mirów
4:2
Zorza Kowala
WUKS Ruda Wielka
2:5
Akcja Jastrzębia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
1:0
WUKS Ruda Wielka
KS Chomentów
2:1
Iskra Gózd
Plon Garbatka-Letnisko
1:0
KS Magnuszew
Zorza Kowala
1:6
Polonia Iłża
Energia Kozienice
6:1
KP Stanisławice
Akcja Jastrzębia
3:2
Gryfia Mirów
Królewscy Jedlnia
1:3
Gryf Policzna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gózd
3:1
Zorza Kowala
KS Magnuszew
1:2
Królewscy Jedlnia
Gryf Policzna
4:2
KS Chomentów
KP Stanisławice
1:2
Plon Garbatka-Letnisko
Gryfia Mirów
0:1
Polonia Iłża
Akcja Jastrzębia
4:0
Oronka Orońsko
WUKS Ruda Wielka
1:2
Energia Kozienice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
2:3
Iskra Gózd
Plon Garbatka-Letnisko
1:2
WUKS Ruda Wielka
Oronka Orońsko
4:2
Gryfia Mirów
Zorza Kowala
0:4
Gryf Policzna
Energia Kozienice
1:1
Akcja Jastrzębia
Królewscy Jedlnia
9:1
KP Stanisławice
KS Chomentów
2:3
KS Magnuszew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
2:1
Energia Kozienice
KS Magnuszew
4:1
Zorza Kowala
Gryf Policzna
3:0
Polonia Iłża
Gryfia Mirów
2:0
Iskra Gózd
WUKS Ruda Wielka
1:5
Królewscy Jedlnia
KP Stanisławice
1:1
KS Chomentów
Akcja Jastrzębia
0:1
Plon Garbatka-Letnisko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
3:1
KS Magnuszew
Plon Garbatka-Letnisko
1:1
Oronka Orońsko
Zorza Kowala
3:2
KP Stanisławice
Iskra Gózd
1:4
Gryf Policzna
Energia Kozienice
1:2
Gryfia Mirów
Królewscy Jedlnia
3:3
Akcja Jastrzębia
KS Chomentów
3:0
WUKS Ruda Wielka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Stanisławice
0:9
Polonia Iłża
Oronka Orońsko
0:1
Królewscy Jedlnia
KS Magnuszew
1:1
Iskra Gózd
Energia Kozienice
7:2
Plon Garbatka-Letnisko
Gryfia Mirów
1:3
Gryf Policzna
Akcja Jastrzębia
5:1
KS Chomentów
WUKS Ruda Wielka
1:2
Zorza Kowala
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:0
WUKS Ruda Wielka
Plon Garbatka-Letnisko
2:2
Gryfia Mirów
Zorza Kowala
2:3
Akcja Jastrzębia
Iskra Gózd
2:0
KP Stanisławice
Gryf Policzna
6:2
KS Magnuszew
Królewscy Jedlnia
3:2
Energia Kozienice
KS Chomentów
4:0
Oronka Orońsko
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
0:0
Oronka Orońsko
Iskra Gózd
1:1
WUKS Ruda Wielka
Gryf Policzna
5:1
KP Stanisławice
Gryfia Mirów
1:1
KS Magnuszew
Królewscy Jedlnia
7:0
Plon Garbatka-Letnisko
KS Chomentów
5:1
Energia Kozienice
Polonia Iłża
4:3
Akcja Jastrzębia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
0:0
Polonia Iłża
Energia Kozienice
3:1
Zorza Kowala
KP Stanisławice
0:1
KS Magnuszew
Królewscy Jedlnia
1:2
Gryfia Mirów
WUKS Ruda Wielka
0:4
Gryf Policzna
Plon Garbatka-Letnisko
3:3
KS Chomentów
Akcja Jastrzębia
2:3
Iskra Gózd
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
3:1
Energia Kozienice
Zorza Kowala
1:1
Plon Garbatka-Letnisko
Iskra Gózd
1:1
Oronka Orońsko
KS Magnuszew
3:2
WUKS Ruda Wielka
Gryfia Mirów
3:2
KP Stanisławice
Gryf Policzna
6:1
Akcja Jastrzębia
KS Chomentów
3:1
Królewscy Jedlnia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
8:1
Gryfia Mirów
Plon Garbatka-Letnisko
0:2
Polonia Iłża
Oronka Orońsko
0:2
Gryf Policzna
Energia Kozienice
3:2
Iskra Gózd
Królewscy Jedlnia
6:0
Zorza Kowala
WUKS Ruda Wielka
1:1
KP Stanisławice
Akcja Jastrzębia
1:1
KS Magnuszew
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:1
Królewscy Jedlnia
Iskra Gózd
2:5
Plon Garbatka-Letnisko
KS Magnuszew
1:1
Oronka Orońsko
Gryf Policzna
5:0
Energia Kozienice
Gryfia Mirów
1:1
WUKS Ruda Wielka
KP Stanisławice
1:2
Akcja Jastrzębia
Zorza Kowala
0:5
KS Chomentów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
0:4
Gryf Policzna
Oronka Orońsko
3:0
KP Stanisławice
Zorza Kowala
1:2
Gryfia Mirów
Energia Kozienice
2:1
KS Magnuszew
Królewscy Jedlnia
1:2
Iskra Gózd
KS Chomentów
1:4
Polonia Iłża
Akcja Jastrzębia
0:1
WUKS Ruda Wielka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
5:1
Zorza Kowala
KS Magnuszew
5:0
Plon Garbatka-Letnisko
Gryf Policzna
1:1
Królewscy Jedlnia
KP Stanisławice
1:2
Energia Kozienice
WUKS Ruda Wielka
1:1
Oronka Orońsko
Iskra Gózd
2:1
KS Chomentów
Gryfia Mirów
0:1
Akcja Jastrzębia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
2:0
Gryfia Mirów
Plon Garbatka-Letnisko
2:0
KP Stanisławice
Zorza Kowala
1:1
Iskra Gózd
Energia Kozienice
0:1
WUKS Ruda Wielka
Królewscy Jedlnia
8:0
KS Magnuszew
KS Chomentów
0:3
Gryf Policzna
Oronka Orońsko
5:3
Akcja Jastrzębia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gózd
0:3
Polonia Iłża
Gryf Policzna
8:0
Zorza Kowala
KP Stanisławice
4:5
Królewscy Jedlnia
Gryfia Mirów
1:0
Oronka Orońsko
WUKS Ruda Wielka
1:0
Plon Garbatka-Letnisko
Akcja Jastrzębia
0:5
Energia Kozienice
KS Magnuszew
1:2
KS Chomentów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
1:4
Akcja Jastrzębia
Polonia Iłża
3:1
Gryf Policzna
Zorza Kowala
3:3
KS Magnuszew
Iskra Gózd
5:0
Gryfia Mirów
Energia Kozienice
1:0
Oronka Orońsko
Królewscy Jedlnia
- : -
WUKS Ruda Wielka
KS Chomentów
8:1
KP Stanisławice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
3:1
Plon Garbatka-Letnisko
KS Magnuszew
1:7
Polonia Iłża
Gryf Policzna
4:0
Iskra Gózd
KP Stanisławice
3:2
Zorza Kowala
Gryfia Mirów
3:5
Energia Kozienice
WUKS Ruda Wielka
1:2
KS Chomentów
Akcja Jastrzębia
0:0
Królewscy Jedlnia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
- : -
KP Stanisławice
Plon Garbatka-Letnisko
- : -
Energia Kozienice
Zorza Kowala
- : -
WUKS Ruda Wielka
Iskra Gózd
- : -
KS Magnuszew
Gryf Policzna
- : -
Gryfia Mirów
Królewscy Jedlnia
- : -
Oronka Orońsko
KS Chomentów
2:3
Akcja Jastrzębia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
- : -
KS Chomentów
KS Magnuszew
- : -
Gryf Policzna
Energia Kozienice
- : -
Królewscy Jedlnia
KP Stanisławice
- : -
Iskra Gózd
Gryfia Mirów
- : -
Plon Garbatka-Letnisko
WUKS Ruda Wielka
- : -
Polonia Iłża
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości