Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
RuszCovia Borkowice
0:3
Szydłowianka Szydłowiec
Sadownik Błędów
3:0
Orzeł Jedlanka
KS Błotnica
1:10
Mazowsze Grójec
Orzeł Gielniów
1:7
Oskar Przysucha
SKS Potworów
0:3
Sokół Przytyk
Akcja Jastrzębia
3:0
KS Magnuszew
Zodiak Sucha
3:0
Kraska Jasieniec
Pilica II Białobrzegi
0:3
KS Warka
Królewscy Jedlnia
0:10
Proch Pionki
WKS Zajezierze
2:2
Plon Garbatka-Letnisko
Megawat Świerże Górne
0:3
Radomiak II Radom
Wisła Chotcza
4:3
Gryfia Mirów
Radomiak Radom
6:0
Oronka Orońsko
Broń Radom
7:0
Krępianka Rzeczniów
Skaryszewianka Skaryszew
2:10
Jodła Jedlnia-Letnisko
Zwolenianka Zwoleń
1:2
Polonia Iłża
Zorza Kowala
3:0
Wulkan Zakrzew
KS Chomentów
1:1
Iłżanka Kazanów
MKS Kozienice
0:3
Energia Kozienice
Mogielanka Mogielnica
4:6
LKS Promna
Iskra Zbrosza Duża
3:3
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Zorza Klwów
0:3
Centrum Radom
Gracja Tczów
4:2
Zawisza Sienno
Gryf Policzna
4:1
Megawat Świerże Górne
KP Stanisławice
1:2
Legion Głowaczów
GKS Jastrząb
0:8
Orzeł Wierzbica
Hubal Chlewiska
3:6
KS Potworów
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Głowaczów
0:1
Energia Kozienice
Wisła Chotcza
1:3
Jodła Jedlnia-Letnisko
Wisła Solec
0:3
Gracja Tczów
Zodiak Sucha
4:5
KS Warka
Akcja Jastrzębia
Wolny los
KS Potworów
4:6
Sadownik Błędów
Radomiak Radom
0:3
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Gryf Policzna
1:2
Orzeł Wierzbica
Mazowsze Grójec
3:0
Oskar Przysucha
Zorza Kowala
0:3
Polonia Iłża
Centrum Radom
Wolny los
LKS Promna
Wolny los
Proch Pionki
3:0
Iłżanka Kazanów
Plon Garbatka-Letnisko
0:9
Szydłowianka Szydłowiec
Strażak Wielogóra
0:5
Radomiak II Radom
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:2
KS Warka
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:4
Szydłowianka Szydłowiec
Proch Pionki
0:3
Radomiak II Radom
Centrum Radom
2:6
Polonia Iłża
Gracja Tczów
3:0
Orzeł Wierzbica
Broń Radom
0:4
LKS Promna
Sadownik Błędów
3:1
Energia Kozienice
Akcja Jastrzębia
0:8
Mazowsze Grójec
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
3:7
Radomiak II Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko
5:5
LKS Promna
Mazowsze Grójec
3:1
Szydłowianka Szydłowiec
Gracja Tczów
2:5
Sadownik Błędów
1/2 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
1:3
Mazowsze Grójec
Sadownik Błędów
2:3
Radomiak Radom
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak II Radom
0:0
Mazowsze Grójec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości