Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Błędów
2:0
Gryfia Mirów
Orlik 14 Radom
1:3
Kraska Jasieniec
Polonia Iłża
5:0
Gryf Policzna
Zorza Kowala
4:1
KS Błotnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
0:0
Sadownik Błędów
KS Błotnica
3:2
Kraska Jasieniec
Gryf Policzna
4:4
Orlik 14 Radom
Gryfia Mirów
0:1
Polonia Iłża
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik 14 Radom
2:1
Gryfia Mirów
Sadownik Błędów
2:1
KS Błotnica
Kraska Jasieniec
8:2
Gryf Policzna
Polonia Iłża
6:3
Zorza Kowala
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
3:2
Orlik 14 Radom
KS Błotnica
3:1
Gryf Policzna
Gryfia Mirów
2:0
Kraska Jasieniec
Sadownik Błędów
3:1
Polonia Iłża
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
8:1
KS Błotnica
Gryf Policzna
2:2
Gryfia Mirów
Kraska Jasieniec
3:2
Zorza Kowala
Orlik 14 Radom
4:1
Sadownik Błędów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
5:2
Gryf Policzna
KS Błotnica
3:2
Gryfia Mirów
Sadownik Błędów
5:2
Kraska Jasieniec
Polonia Iłża
2:2
Orlik 14 Radom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik 14 Radom
8:1
KS Błotnica
Gryfia Mirów
2:1
Zorza Kowala
Kraska Jasieniec
3:0*
Polonia Iłża
Gryf Policzna
0:4
Sadownik Błędów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Błotnica
1:4
Zorza Kowala
Gryfia Mirów
1:5
Sadownik Błędów
Kraska Jasieniec
1:4
Orlik 14 Radom
Gryf Policzna
0:5
Polonia Iłża
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik 14 Radom
12:1
Gryf Policzna
Sadownik Błędów
4:1
Zorza Kowala
Kraska Jasieniec
4:2
KS Błotnica
Polonia Iłża
4:0
Gryfia Mirów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Błotnica
6:1
Sadownik Błędów
Gryfia Mirów
2:5
Orlik 14 Radom
Gryf Policzna
0:2
Kraska Jasieniec
Zorza Kowala
0:3
Polonia Iłża
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik 14 Radom
2:1
Zorza Kowala
Kraska Jasieniec
3:0
Gryfia Mirów
Gryf Policzna
3:1
KS Błotnica
Polonia Iłża
3:0*
Sadownik Błędów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
3:3
Kraska Jasieniec
KS Błotnica
2:4
Polonia Iłża
Gryfia Mirów
2:3
Gryf Policzna
Sadownik Błędów
0:3
Orlik 14 Radom
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik 14 Radom
2:0
Polonia Iłża
Gryfia Mirów
- : -
KS Błotnica
Kraska Jasieniec
1:2
Sadownik Błędów
Gryf Policzna
1:6
Zorza Kowala
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
3:0*
Gryfia Mirów
KS Błotnica
2:8
Orlik 14 Radom
Polonia Iłża
3:0*
Kraska Jasieniec
Sadownik Błędów
7:2
Gryf Policzna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości