zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
0:1
KS Błotnica
Sadownik Błędów
3:3
Gryf Policzna
Lider Lipsko
5:2
Kraska Jasieniec
Polonia Iłża
3:2
Jastrząb Głowaczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Błotnica
3:1
Kraska Jasieniec
Zorza Kowala
5:0
Sadownik Błędów
Jastrząb Głowaczów
4:2
Lider Lipsko
Gryf Policzna
2:7
Polonia Iłża
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Błędów
3:0
KS Błotnica
Kraska Jasieniec
1:0
Jastrząb Głowaczów
Lider Lipsko
5:1
Gryf Policzna
Polonia Iłża
2:3
Zorza Kowala
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Błędów
2:5
Polonia Iłża
Gryf Policzna
2:3
Kraska Jasieniec
Zorza Kowala
1:3
Lider Lipsko
KS Błotnica
2:1
Jastrząb Głowaczów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb Głowaczów
1:1
Gryf Policzna
Polonia Iłża
3:2
KS Błotnica
Lider Lipsko
3:2
Sadownik Błędów
Kraska Jasieniec
4:1
Zorza Kowala
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
2:0
Jastrząb Głowaczów
KS Błotnica
3:0*
Gryf Policzna
Sadownik Błędów
0:3*
Kraska Jasieniec
Polonia Iłża
6:1
Lider Lipsko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Policzna
2:8
Zorza Kowala
Lider Lipsko
6:2
KS Błotnica
Jastrząb Głowaczów
6:0
Sadownik Błędów
Kraska Jasieniec
2:2
Polonia Iłża
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Błotnica
2:1
Zorza Kowala
Kraska Jasieniec
4:3
Lider Lipsko
Gryf Policzna
2:2
Sadownik Błędów
Jastrząb Głowaczów
1:4
Polonia Iłża
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Błędów
2:3
Zorza Kowala
Kraska Jasieniec
2:2
KS Błotnica
Lider Lipsko
2:1
Jastrząb Głowaczów
Polonia Iłża
3:1
Gryf Policzna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
3:2
Polonia Iłża
KS Błotnica
2:1
Sadownik Błędów
Gryf Policzna
5:2
Lider Lipsko
Jastrząb Głowaczów
8:2
Kraska Jasieniec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
3:0*
Sadownik Błędów
Kraska Jasieniec
8:2
Gryf Policzna
Lider Lipsko
2:3
Zorza Kowala
Jastrząb Głowaczów
2:4
KS Błotnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
3:2
Kraska Jasieniec
KS Błotnica
3:2
Polonia Iłża
Sadownik Błędów
5:2
Lider Lipsko
Gryf Policzna
3:3
Jastrząb Głowaczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kraska Jasieniec
6:1
Sadownik Błędów
Gryf Policzna
4:2
KS Błotnica
Lider Lipsko
2:4
Polonia Iłża
Jastrząb Głowaczów
1:4
Zorza Kowala
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
7:1
Gryf Policzna
KS Błotnica
4:2
Lider Lipsko
Sadownik Błędów
5:1
Jastrząb Głowaczów
Polonia Iłża
3:0*
Kraska Jasieniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości