Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
RuszCovia Borkowice
Pauza
GKS Stromiec
5:0
GKS Chynów
KS II Błotnica
6:2
Blask Odrzywół
Zorza Klwów
0:3
Legion II Głowaczów
GPSZ Głuchów
2:0
KS Lesznowola
Megawat Świerże Górne
4:1
Tęcza Augustów
Iskra Zbrosza Duża
4:1
GKS Belsk Duży
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Klwów
Pauza
Legion II Głowaczów
3:1
GPSZ Głuchów
Tęcza Augustów
0:0
Blask Odrzywół
RuszCovia Borkowice
1:2
Iskra Zbrosza Duża
KS Lesznowola
3:0*
GKS Chynów
GKS Stromiec
4:3
Megawat Świerże Górne
KS II Błotnica
3:2
GKS Belsk Duży
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GPSZ Głuchów
Pauza
GKS Belsk Duży
1:1
Tęcza Augustów
GKS Chynów
1:6
Legion II Głowaczów
Iskra Zbrosza Duża
3:1
KS II Błotnica
Zorza Klwów
2:1
RuszCovia Borkowice
Megawat Świerże Górne
2:0
KS Lesznowola
GKS Stromiec
0:2
Blask Odrzywół
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Chynów
Pauza
GKS Stromiec
3:2
GKS Belsk Duży
RuszCovia Borkowice
4:2
KS II Błotnica
Tęcza Augustów
2:1
Iskra Zbrosza Duża
Zorza Klwów
2:0
GPSZ Głuchów
Legion II Głowaczów
1:4
Megawat Świerże Górne
KS Lesznowola
2:3
Blask Odrzywół
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Megawat Świerże Górne
Pauza
Legion II Głowaczów
4:1
Blask Odrzywół
KS II Błotnica
2:0
Tęcza Augustów
GKS Belsk Duży
1:3
KS Lesznowola
GKS Chynów
2:1
Zorza Klwów
GPSZ Głuchów
4:2
RuszCovia Borkowice
Iskra Zbrosza Duża
2:6
GKS Stromiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Blask Odrzywół
Pauza
Legion II Głowaczów
0:0
GKS Belsk Duży
GKS Stromiec
0:3
KS II Błotnica
RuszCovia Borkowice
5:1
Tęcza Augustów
GPSZ Głuchów
4:1
GKS Chynów
Zorza Klwów
2:3
Megawat Świerże Górne
KS Lesznowola
5:0
Iskra Zbrosza Duża
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Belsk Duży
Pauza
GKS Chynów
1:3
RuszCovia Borkowice
KS II Błotnica
0:0
KS Lesznowola
Iskra Zbrosza Duża
1:2
Legion II Głowaczów
Tęcza Augustów
3:2
GKS Stromiec
Megawat Świerże Górne
2:2
GPSZ Głuchów
Blask Odrzywół
0:0
Zorza Klwów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zbrosza Duża
Pauza
Legion II Głowaczów
2:1
KS II Błotnica
GKS Chynów
1:3
Megawat Świerże Górne
GPSZ Głuchów
0:3
Blask Odrzywół
RuszCovia Borkowice
1:1
GKS Stromiec
KS Lesznowola
3:0
Tęcza Augustów
Zorza Klwów
2:3
GKS Belsk Duży
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Błotnica
Pauza
Tęcza Augustów
0:1
Legion II Głowaczów
GKS Belsk Duży
3:3
GPSZ Głuchów
Iskra Zbrosza Duża
3:1
Zorza Klwów
Megawat Świerże Górne
8:2
RuszCovia Borkowice
GKS Stromiec
3:0
KS Lesznowola
Blask Odrzywół
1:1
GKS Chynów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Augustów
Pauza
GKS Chynów
0:6
GKS Belsk Duży
Zorza Klwów
3:1
KS II Błotnica
Legion II Głowaczów
5:0
GKS Stromiec
RuszCovia Borkowice
4:0
KS Lesznowola
GPSZ Głuchów
2:4
Iskra Zbrosza Duża
Megawat Świerże Górne
4:1
Blask Odrzywół
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stromiec
Pauza
Blask Odrzywół
2:1
RuszCovia Borkowice
Tęcza Augustów
1:2
Zorza Klwów
KS II Błotnica
5:0
GPSZ Głuchów
KS Lesznowola
4:4
Legion II Głowaczów
Iskra Zbrosza Duża
1:2
GKS Chynów
Megawat Świerże Górne
3:1
GKS Belsk Duży
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lesznowola
Pauza
Blask Odrzywół
2:1
GKS Belsk Duży
GKS Chynów
1:0
KS II Błotnica
RuszCovia Borkowice
1:8
Legion II Głowaczów
GPSZ Głuchów
0:3
Tęcza Augustów
Zorza Klwów
5:3
GKS Stromiec
Megawat Świerże Górne
1:1
Iskra Zbrosza Duża
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion II Głowaczów
Pauza
GKS Stromiec
1:3
GPSZ Głuchów
GKS Belsk Duży
5:3
RuszCovia Borkowice
Tęcza Augustów
0:1
GKS Chynów
KS Lesznowola
2:0
Zorza Klwów
Iskra Zbrosza Duża
2:0
Blask Odrzywół
KS II Błotnica
8:0
Megawat Świerże Górne
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
RuszCovia Borkowice
Pauza
Tęcza Augustów
3:4
Megawat Świerże Górne
Blask Odrzywół
0:0
KS II Błotnica
GKS Chynów
2:1
GKS Stromiec
Legion II Głowaczów
3:0*
Zorza Klwów
GKS Belsk Duży
2:0
Iskra Zbrosza Duża
KS Lesznowola
4:3
GPSZ Głuchów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Klwów
Pauza
Iskra Zbrosza Duża
6:1
RuszCovia Borkowice
GPSZ Głuchów
0:3
Legion II Głowaczów
GKS Chynów
0:3
KS Lesznowola
Megawat Świerże Górne
3:1
GKS Stromiec
GKS Belsk Duży
0:3
KS II Błotnica
Blask Odrzywół
2:2
Tęcza Augustów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Blask Odrzywół
1:3
GKS Stromiec
Legion II Głowaczów
0:2
GKS Chynów
KS II Błotnica
1:3
Iskra Zbrosza Duża
KS Lesznowola
4:2
Megawat Świerże Górne
RuszCovia Borkowice
3:0*
Zorza Klwów
Tęcza Augustów
1:5
GKS Belsk Duży
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Blask Odrzywół
5:1
KS Lesznowola
Megawat Świerże Górne
1:2
Legion II Głowaczów
GPSZ Głuchów
2:0
Zorza Klwów
Iskra Zbrosza Duża
2:3
Tęcza Augustów
KS II Błotnica
3:1
RuszCovia Borkowice
GKS Belsk Duży
3:1
GKS Stromiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Blask Odrzywół
1:2
Legion II Głowaczów
Tęcza Augustów
3:1
KS II Błotnica
Zorza Klwów
7:2
GKS Chynów
RuszCovia Borkowice
0:6
GPSZ Głuchów
GKS Stromiec
1:1
Iskra Zbrosza Duża
KS Lesznowola
0:1
GKS Belsk Duży
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Blask Odrzywół
Pauza
GKS Chynów
1:0
GPSZ Głuchów
KS II Błotnica
3:2
GKS Stromiec
GKS Belsk Duży
5:1
Legion II Głowaczów
Iskra Zbrosza Duża
2:2
KS Lesznowola
Megawat Świerże Górne
7:1
Zorza Klwów
Tęcza Augustów
3:2
RuszCovia Borkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Belsk Duży
Pauza
Legion II Głowaczów
4:1
Iskra Zbrosza Duża
KS Lesznowola
4:2
KS II Błotnica
GPSZ Głuchów
2:2
Megawat Świerże Górne
Zorza Klwów
0:1*
Blask Odrzywół
RuszCovia Borkowice
0:4
GKS Chynów
GKS Stromiec
9:4
Tęcza Augustów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zbrosza Duża
Pauza
GKS Stromiec
4:1
RuszCovia Borkowice
GKS Belsk Duży
1:2
Zorza Klwów
Tęcza Augustów
2:2
KS Lesznowola
Blask Odrzywół
1:2
GPSZ Głuchów
KS II Błotnica
1:0
Legion II Głowaczów
Megawat Świerże Górne
0:1
GKS Chynów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Błotnica
Pauza
Blask Odrzywół
0:0
GKS Chynów
Legion II Głowaczów
1:3
Tęcza Augustów
GPSZ Głuchów
4:4
GKS Belsk Duży
KS Lesznowola
2:1
GKS Stromiec
Zorza Klwów
4:3
Iskra Zbrosza Duża
RuszCovia Borkowice
1:7
Megawat Świerże Górne
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Augustów
Pauza
GKS Belsk Duży
1:1
GKS Chynów
Iskra Zbrosza Duża
5:3
GPSZ Głuchów
Blask Odrzywół
0:1
Megawat Świerże Górne
GKS Stromiec
0:1
Legion II Głowaczów
KS Lesznowola
6:1
RuszCovia Borkowice
KS II Błotnica
1:3
Zorza Klwów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stromiec
Pauza
Legion II Głowaczów
3:1
KS Lesznowola
GKS Belsk Duży
4:3
Megawat Świerże Górne
GKS Chynów
2:0
Iskra Zbrosza Duża
GPSZ Głuchów
5:1
KS II Błotnica
Zorza Klwów
3:3
Tęcza Augustów
RuszCovia Borkowice
1:5
Blask Odrzywół
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lesznowola
Pauza
Legion II Głowaczów
3:0*
RuszCovia Borkowice
GKS Belsk Duży
3:1
Blask Odrzywół
Tęcza Augustów
3:0
GPSZ Głuchów
Iskra Zbrosza Duża
0:4
Megawat Świerże Górne
GKS Stromiec
3:0*
Zorza Klwów
KS II Błotnica
0:0
GKS Chynów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion II Głowaczów
Pauza
RuszCovia Borkowice
1:6
GKS Belsk Duży
GPSZ Głuchów
2:4
GKS Stromiec
GKS Chynów
8:1
Tęcza Augustów
Zorza Klwów
2:3
KS Lesznowola
Megawat Świerże Górne
0:0
KS II Błotnica
Blask Odrzywół
4:2
Iskra Zbrosza Duża
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości