zamknij reklamę

Strzelcy Ligi Okręgowej

Klasyfikacja strzelców Radomskiej Ligi Okręgowej w sezonie 2016/17 (po 28. kolejce):

29 bramek: Michał Kucharczyk (Drogowiec)

26 bramek: Michał Klaus (Zawisza)
   
19 bramek:
Rafał Sobczak (Mazowsze)
      
16 bramek:
Adam Pędzikowski (Pilica)
     
15 bramek: Kacper Wnuk (Centrum)
     
14 bramek:
Mateusz Kubica (Zamłynie)
    
12 bramek:
Radomir Zięba (Polonia), Bartłomiej Jałocha (Warka)
    
11 bramek: Maciej Gędaj (Potworów), Krzysztof Bańcerowski (Powiślanka), Jakub Sulima (Powiślanka),
      
10 bramek: Łukasz Krupa (Legion), Patryk Wójcik (Zwolenianka),
      
9 bramek:
Kamil Skowroński (Drogowiec 1/ Jodła 8), Mikołaj Skórnicki (Jodła), Łukasz Grochala (Potworów), Przemysław Młynek (Zawisza)
     
8 bramek: Andrzej Rogoziński (Mazowsze), Paweł Kopciał (Polonia), Jakub Cieciura (Powiślanka), Patryk Zięba (Skaryszewianka), Damian Wojtulewicz (Warka), Bartłomiej Frączek (Zamłynie)
     
7 bramek: Mikołaj Nojek (Mazowsze), Daniel Złoch (Mazowsze), Krzysztof Tyczyński (Potworów), Bartłomiej Orczykowski (Skaryszewianka), Sebastian Ząbkowski (Warka), Tomasz Turczyk (Zamłynie)
        
6 bramek: Miłosz Dębski (Iłżanka), Grzegorz Lipka (Jodła), Kamil Niziński (Legion), Bartosz Gulina (Pilica), Hubert Krzemiński (Pilica), Karol Stępniewski (Skaryszewianka), Sebastian Klaus (Zawisza)
     
5 bramek: Iwan Dynia (Centrum), Konrad Chodyra (Centrum), Maksym Kobylarczyk (Drogowiec), Paweł Kobylarczyk (Drogowiec), Paweł Chmielewski (Iłżanka), Kamil Czarnecki (Jodła), Jakub Wolski (Legion), Rafał Krupa (Powiślanka), Karol Zięba (Powiślanka), Szymon Towarek (Skaryszewianka), Paweł Pacholski (Warka), Grzegorz Witan (Warka), Sebastian Kośmiński (Zwolenianka), Szymon Pyrka (Zwolenianka)
          
4 bramki:
Robert Grylak (Centrum), Tomasz Janiszewski (Drogowiec), Bartosz Michalik (Iłżanka), Michał Jemioł (Jodła), Kamil Pysiak (Jodła), Mateusz Marchewka (Legion), Michał Kutera (Polonia), Michał Bednarek (Skaryszewianka), Kamil Wierzbicki (TKKF 3 / Warka 1), Łukasz Ławrecki (Zamłynie), Patryk Łyżwiński (Zamłynie)
      
3 bramki:
Bartłomiej Siwak (Centrum), Dominik Wolski (Centrum), Damian Prus (Drogowiec), Daniel Winiarski (Drogowiec), Damian Kozera (Skaryszewianka 1/ Iłżanka 2), Łukasz Rutkowski (Iłżanka), Marcin Szajnowicz (Iłżanka), Damian Szewczyk (Iłżanka), Paweł Grodzki (Mazowsze), Karol Karwowski (Pilica), Roman Mazur (Pilica), Michał Rzepkowski (Pilica), Łukasz Kaczmarczyk (Polonia), Wojciech Bajor (Powiślanka), Bartłomiej Binięda (Powiślanka), Paweł Lepa (TKKF), Jakub Paszkiewicz (TKKF), Mateusz Rotuski (TKKF 2/ Warka 1), Adrian Ziętek (Warka), Karol Żak (Warka), Paweł Chudziński (Zamłynie), Tomasz Kiliański (Zamłynie), Adrian Strąk (Zawisza), Łukasz Furga (Zwolenianka), Damian Kołtunowicz (Zwolenianka), Konrad Rojek (Zwolenianka)
       
2 bramki: Bartosz Bogacz (Drogowiec), Jakub Hebda (Centrum), Mateusz Paliwoda (Centrum), Oskar Podkowa (Centrum), Kacper Nowocień (Centrum), Oleksandr Usaczow (Centrum), Cezary Kubryn (Drogowiec), Łukasz Pełka (Drogowiec), Mateusz Ciechanowski (Iłżanka), Paweł Lewandowski (Iłżanka), Bartłomiej Frączek (Jodła), Jarosław Osiński (Jodła), Filip Rutka (Jodła), Bartłomiej Sułkowski (Jodła), Przemysław Zakrzewski (Jodła), Damian Konopka (Legion), Piotr Mąkosa (Legion), Dariusz Cackowski (Mazowsze), Damian Karls (Mazowsze), Mariusz Lisiecki (Mazowsze), Przemysław Nieszporek (Pilica), Krystian Stefaniak (Pilica), Filip Ozimski (Potworów), Piotr Rokiciński (Potworów), Sławomir Rusin (Powiślanka), Maciej Soboń (Skaryszewianka), Mateusz Stolarek (Skaryszewianka), Maciej Rafałowicz (TKKF) Marcin Cieśla (Zawisza), Kamil Kubiak (Zawisza), Rafał Lasocki (Zawisza),
       
1 bramka: Paweł Matyga (Centrum), Marcin Wiatrak (Centrum), Kacper Michalski (Drogowiec), Dariusz Mortka (Drogowiec), Karol Pluta (Drogowiec), Hubert Zamkowski (Drogowiec), Konrad Kaczmarski (Iłżanka), Piotr Krześniak (Iłżanka), Dominik Lesisz (Iłżanka), Michał Sońta (Iłżanka), Michał Trojanowski (Iłżanka), Arkadiusz Fusiek (Jodła), Maksymilian Kiraga (Jodła), Arkadiusz Miecznikowski (Jodła), Bartosz Sobkowiak (Jodła), Radosław Spyt (Jodła), Piotr Świecielski (Jodła), Konrad Łukowski (Legion), Adrian Musiał (Legion), Adrian Olczak (Legion), Karol Pawlonka (Legion), Paweł Śmielak (Legion), Grzegorz Wilk (Legion), Michał Czerepok (Mazowsze), Dominik Dąbrowski (Mazowsze), Jakub Derewicz (Mazowsze), Arkadiusz Gałka (Mazowsze), Łukasz Kowalczyk (Mazowsze), Daniel Nojek (Mazowsze), Damian Sioćko (Mazowsze), Kamil Zieliński (Mazowsze), Mariusz Białas (Pilica), Maciej Kraus (Pilica), Tomasz Kryński (Pilica), Daniel Krzanowski (Pilica), Bartłomiej Litwin (Pilica), Mariusz Wawrzyńczak (Pilica), Maciej Dusiński (Polonia), Mateusz Kania (Polonia), Kacper Maciejczak (Polonia), Rafał Wojciechowski (Polonia), Michał Aleksandruk (Potworów), Oskar Borkowski (Potworów), Wojciech Gędaj (Potworów), Szymon Stefański (Potworów), Dawid Blin (Powiślanka), Paweł Bzikot (Powiślanka), Michał Ciepliński (Powiślanka), Krystian Fulara (Powiślanka), Maciej Gajos (Powiślanka), Daniel Kwiatkowski (Powiślanka), Jakub Lasota (Powiślanka), Mateusz Oleśkiewicz (Powiślanka), Marek Skorupa (Powiślanka), Kamil Bednarek (Skaryszewianka), Łukasz Jopek (Skaryszewianka), Kacper Kostecki (Skaryszewianka), Dawid Pawelec (Skaryszewianka), Igor Tworek (Skaryszewianka), Przemysław Chmielewski (TKKF), Mikołaj Czarnecki (TKKF), Mariusz Kulczycki (TKKF), Maciej Jabłoniec (Warka), Wojciech Kupiec (Warka), Łukasz Ogonowski (Warka), Jacek Ścisłowski (Warka), Patryk Witkowski (Warka), Adrian Ziętek (Warka), Jarosław Moroz (Zamłynie), Damian Sadkowski (Zamłynie), Piotr Sawicki (Zamłynie), Mateusz Strzelecki (Zamłynie), Kamil Ścigała (Zamłynie), Przemysław Wojciechowski (Zamłynie), Marcin Trojanowski (Zamłynie), Dawid Lasocki (Zawisza), Paweł Pstrąg (Zawisza), Sebastian Tusiński (Zawisza), Damian Kaleta (Zwolenianka), Konrad Królicki (Zwolenianka), Adrian Pryciak (Zwolenianka), Hubert Sikora (Zwolenianka), Łukasz Trybała (Zwolenianka)
    
Bramki samobójcze:
Marcin Cieśla (Zawisza) - dla Mazowsza, Konrad Dypa (Iłżanka) - dla Zwolenianki, Sebastian Korczak (TKKF) - dla Polonii, Daniel Pietraszewski (Potworów) - dla Iłżanki, Kamil Chadała (Zawisza) - dla Polonii, Bartosz Gulina (Pilica) - dla Zwolenianki, Konrad Rojek (Zwolenianka) - dla Mazowsza, ?? (Legion) - dla Pilicy, Paweł Śmielak (Legion) - dla Mazowsza, Konrad Tkaczyk (Drogowiec) - dla Centrum, Wojciech Lewecki (Pilica) - dla Mazowsza, Łukasz Woźniak (Powiślanka) - dla Drogowca

    

Zobacz również klasyfikację strzelców z sezonów: 2015/16, 2014/15, 2013/14

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij