zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka Zwoleń
1:4
Powiślanka Lipsko
Iłżanka Kazanów
1:5
KS Warka
Zawisza Sienno
6:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Centrum Radom
4:2
KS Potworów
TKKF Grójec
0:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Skaryszewianka Skaryszew
0:2
Drogowiec Jedlińsk
Zamłynie Radom
4:1
Legion Głowaczów
Polonia Iłża
1:2
Mazowsze Grójec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
0:0
TKKF Grójec
Iłżanka Kazanów
0:2
Skaryszewianka Skaryszew
Legion Głowaczów
1:0
Centrum Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:1
Zamłynie Radom
KS Warka
1:1
KS Potworów
Mazowsze Grójec
5:1
Zawisza Sienno
Drogowiec Jedlińsk
1:0
Zwolenianka Zwoleń
Jodła Jedlnia-Letnisko
5:0
Polonia Iłża
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
0:3*
Powiślanka Lipsko
Zawisza Sienno
1:3
Jodła Jedlnia-Letnisko
Zwolenianka Zwoleń
1:1
Iłżanka Kazanów
KS Warka
6:1
Skaryszewianka Skaryszew
Centrum Radom
4:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Mazowsze Grójec
0:3
Zamłynie Radom
TKKF Grójec
1:2
Drogowiec Jedlińsk
KS Potworów
1:4
Legion Głowaczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
1:0
Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów
4:0
TKKF Grójec
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:3
Zamłynie Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
3:1
KS Potworów
KS Warka
2:3
Legion Głowaczów
Mazowsze Grójec
0:1
Centrum Radom
Skaryszewianka Skaryszew
3:2
Zwolenianka Zwoleń
Drogowiec Jedlińsk
6:0
Polonia Iłża
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
3:3
Iłżanka Kazanów
Legion Głowaczów
1:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Zawisza Sienno
3:4
Drogowiec Jedlińsk
Zwolenianka Zwoleń
0:1
KS Warka
Centrum Radom
0:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
TKKF Grójec
0:2
Skaryszewianka Skaryszew
Zamłynie Radom
1:1
Powiślanka Lipsko
KS Potworów
3:3
Mazowsze Grójec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
1:1
Centrum Radom
Iłżanka Kazanów
1:4
Zawisza Sienno
Jodła Jedlnia-Letnisko
1:0
KS Potworów
Zwolenianka Zwoleń
1:1
TKKF Grójec
KS Warka
0:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Mazowsze Grójec
2:0
Legion Głowaczów
Drogowiec Jedlińsk
3:0
Zamłynie Radom
Skaryszewianka Skaryszew
2:0
Polonia Iłża
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
2:4
Zwolenianka Zwoleń
Legion Głowaczów
3:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Zawisza Sienno
1:1
Skaryszewianka Skaryszew
Centrum Radom
0:0
Drogowiec Jedlińsk
Mazowsze Grójec
1:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
TKKF Grójec
0:2
KS Warka
Zamłynie Radom
5:0
Iłżanka Kazanów
KS Potworów
1:1
Powiślanka Lipsko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
7:2
Legion Głowaczów
Iłżanka Kazanów
0:0
Centrum Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Zwolenianka Zwoleń
1:2
Zawisza Sienno
KS Warka
1:2
Mazowsze Grójec
Skaryszewianka Skaryszew
1:2
Zamłynie Radom
Drogowiec Jedlińsk
1:0
KS Potworów
TKKF Grójec
4:1
Polonia Iłża
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Głowaczów
0:3
Drogowiec Jedlińsk
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:2
Powiślanka Lipsko
Zawisza Sienno
2:1
TKKF Grójec
Centrum Radom
2:1
Skaryszewianka Skaryszew
Mazowsze Grójec
1:2
Jodła Jedlnia-Letnisko
Zamłynie Radom
3:1
Zwolenianka Zwoleń
KS Potworów
1:3
Iłżanka Kazanów
Polonia Iłża
1:6
KS Warka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
2:3
Mazowsze Grójec
Iłżanka Kazanów
4:2
Legion Głowaczów
Zwolenianka Zwoleń
2:3
Centrum Radom
KS Warka
0:2
Jodła Jedlnia-Letnisko
TKKF Grójec
0:1
Zamłynie Radom
Skaryszewianka Skaryszew
4:3
KS Potworów
Drogowiec Jedlińsk
3:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Polonia Iłża
4:4
Zawisza Sienno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:3
Powiślanka Lipsko
Legion Głowaczów
3:1
Skaryszewianka Skaryszew
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:3
Iłżanka Kazanów
Zawisza Sienno
3:4
KS Warka
Centrum Radom
2:3
TKKF Grójec
Mazowsze Grójec
0:0
Drogowiec Jedlińsk
KS Potworów
3:2
Zwolenianka Zwoleń
Zamłynie Radom
3:4
Polonia Iłża
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
0:0
Centrum Radom
Iłżanka Kazanów
1:3
Mazowsze Grójec
Zawisza Sienno
1:5
Zamłynie Radom
Zwolenianka Zwoleń
1:2
Legion Głowaczów
KS Warka
0:1
Powiślanka Lipsko
TKKF Grójec
1:0
KS Potworów
Skaryszewianka Skaryszew
0:3
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Drogowiec Jedlińsk
3:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
1:2
Drogowiec Jedlińsk
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:1
Iłżanka Kazanów
Legion Głowaczów
1:2
TKKF Grójec
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:2
Zwolenianka Zwoleń
Centrum Radom
6:2
Zawisza Sienno
Mazowsze Grójec
4:0
Skaryszewianka Skaryszew
Zamłynie Radom
1:1
KS Warka
KS Potworów
0:2
Polonia Iłża
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
2:2
Legion Głowaczów
Iłżanka Kazanów
2:5
Powiślanka Lipsko
Zawisza Sienno
0:2
KS Potworów
Zwolenianka Zwoleń
2:6
Mazowsze Grójec
KS Warka
1:0
Drogowiec Jedlińsk
TKKF Grójec
0:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Skaryszewianka Skaryszew
2:3
Jodła Jedlnia-Letnisko
Zamłynie Radom
0:3
Centrum Radom
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
5:1
Skaryszewianka Skaryszew
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:2
Zwolenianka Zwoleń
Legion Głowaczów
1:1
Zawisza Sienno
Centrum Radom
2:2
KS Warka
Mazowsze Grójec
4:0
TKKF Grójec
KS Potworów
4:0
Zamłynie Radom
Drogowiec Jedlińsk
2:0
Iłżanka Kazanów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
6:0
Polonia Iłża
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:0*
TKKF Grójec
Legion Głowaczów
0:3
Zamłynie Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:2
Zawisza Sienno
KS Warka
1:1
Iłżanka Kazanów
KS Potworów
0:3
Centrum Radom
Drogowiec Jedlińsk
2:1
Skaryszewianka Skaryszew
Powiślanka Lipsko
3:0
Zwolenianka Zwoleń
Mazowsze Grójec
2:0
Polonia Iłża
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Sienno
0:0
Mazowsze Grójec
Centrum Radom
4:2
Legion Głowaczów
TKKF Grójec
0:3*
Powiślanka Lipsko
Skaryszewianka Skaryszew
3:1
Iłżanka Kazanów
Zamłynie Radom
1:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Potworów
2:1
KS Warka
Polonia Iłża
1:3
Jodła Jedlnia-Letnisko
Zwolenianka Zwoleń
1:7
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
2:4
Zwolenianka Zwoleń
Jodła Jedlnia-Letnisko
4:4
Zawisza Sienno
Legion Głowaczów
0:2
KS Potworów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
0:0
Centrum Radom
KS Warka
3:1
Skaryszewianka Skaryszew
Zamłynie Radom
1:1
Mazowsze Grójec
Drogowiec Jedlińsk
3:0*
TKKF Grójec
Powiślanka Lipsko
3:1
Polonia Iłża
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Głowaczów
2:2
KS Warka
Zawisza Sienno
1:3
Powiślanka Lipsko
Zwolenianka Zwoleń
3:2
Skaryszewianka Skaryszew
Centrum Radom
0:1
Mazowsze Grójec
TKKF Grójec
0:3*
Iłżanka Kazanów
Zamłynie Radom
0:5
Jodła Jedlnia-Letnisko
KS Potworów
1:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Polonia Iłża
0:5
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
2:2
Zamłynie Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko
1:4
Centrum Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
3:1
Legion Głowaczów
KS Warka
1:0
Zwolenianka Zwoleń
Mazowsze Grójec
3:1
KS Potworów
Skaryszewianka Skaryszew
3:0*
TKKF Grójec
Drogowiec Jedlińsk
0:0
Zawisza Sienno
Iłżanka Kazanów
1:0
Polonia Iłża
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Głowaczów
0:1
Mazowsze Grójec
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:2
KS Warka
Zawisza Sienno
0:0
Iłżanka Kazanów
Centrum Radom
1:2
Powiślanka Lipsko
TKKF Grójec
0:3*
Zwolenianka Zwoleń
Zamłynie Radom
1:1
Drogowiec Jedlińsk
KS Potworów
2:2
Jodła Jedlnia-Letnisko
Polonia Iłża
0:0
Skaryszewianka Skaryszew
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
3:0
KS Potworów
Iłżanka Kazanów
2:0
Zamłynie Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:1
Legion Głowaczów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:1
Mazowsze Grójec
KS Warka
3:0*
TKKF Grójec
Skaryszewianka Skaryszew
1:1
Zawisza Sienno
Drogowiec Jedlińsk
2:1
Centrum Radom
Zwolenianka Zwoleń
1:1
Polonia Iłża
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
3:0*
TKKF Grójec
Legion Głowaczów
2:3
Powiślanka Lipsko
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
3:2
Jodła Jedlnia-Letnisko
Zawisza Sienno
0:2
Zwolenianka Zwoleń
Centrum Radom
2:2
Iłżanka Kazanów
Mazowsze Grójec
3:0
KS Warka
Zamłynie Radom
0:3
Skaryszewianka Skaryszew
KS Potworów
0:2
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
1:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Iłżanka Kazanów
1:2
KS Potworów
Jodła Jedlnia-Letnisko
1:3
Mazowsze Grójec
Zwolenianka Zwoleń
2:1
Zamłynie Radom
TKKF Grójec
0:3*
Zawisza Sienno
Skaryszewianka Skaryszew
2:2
Centrum Radom
Drogowiec Jedlińsk
2:1
Legion Głowaczów
KS Warka
4:1
Polonia Iłża
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
1:0
KS Warka
Legion Głowaczów
1:0
Iłżanka Kazanów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
0:2
Drogowiec Jedlińsk
Zawisza Sienno
7:0
Polonia Iłża
Centrum Radom
1:2
Zwolenianka Zwoleń
Mazowsze Grójec
2:1
Powiślanka Lipsko
Zamłynie Radom
3:0*
TKKF Grójec
KS Potworów
1:3
Skaryszewianka Skaryszew
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:5
Zamłynie Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:0
Powiślanka Lipsko
Zwolenianka Zwoleń
0:2
KS Potworów
KS Warka
2:0
Zawisza Sienno
TKKF Grójec
0:3*
Centrum Radom
Skaryszewianka Skaryszew
3:2
Legion Głowaczów
Drogowiec Jedlińsk
2:0
Mazowsze Grójec
Iłżanka Kazanów
2:6
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
0:1
KS Warka
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:2
Drogowiec Jedlińsk
Legion Głowaczów
3:0
Zwolenianka Zwoleń
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
6:0
Skaryszewianka Skaryszew
Centrum Radom
1:3
Polonia Iłża
Mazowsze Grójec
8:1
Iłżanka Kazanów
Zamłynie Radom
4:3
Zawisza Sienno
KS Potworów
3:0*
TKKF Grójec
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
5:1
KS Potworów
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:0
Iłżanka Kazanów
Zawisza Sienno
4:1
Centrum Radom
Zwolenianka Zwoleń
2:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Warka
2:1
Zamłynie Radom
TKKF Grójec
0:3*
Legion Głowaczów
Skaryszewianka Skaryszew
2:3
Mazowsze Grójec
Drogowiec Jedlińsk
1:1
Powiślanka Lipsko
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
0:3
Iłżanka Kazanów
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:2
Skaryszewianka Skaryszew
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
3:0*
TKKF Grójec
Mazowsze Grójec
5:2
Zwolenianka Zwoleń
KS Potworów
0:1
Zawisza Sienno
Drogowiec Jedlińsk
1:1
KS Warka
Legion Głowaczów
3:1
Polonia Iłża
Centrum Radom
3:1
Zamłynie Radom
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Iłżanka Kazanów
2:4
Drogowiec Jedlińsk
Zawisza Sienno
2:1
Legion Głowaczów
Zwolenianka Zwoleń
3:2
Jodła Jedlnia-Letnisko
KS Warka
0:0
Centrum Radom
TKKF Grójec
0:3
Mazowsze Grójec
Skaryszewianka Skaryszew
1:3
Powiślanka Lipsko
Zamłynie Radom
5:0
KS Potworów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij