Marcin Wiatrak nowym trenerem Polonii Iłża!

Zarząd Polonii Iłża informuje, że nowym trenerem pierwszego zespołu został Marcin Wiatrak. Dla 37-letniego piłkarza iłżecki klub będzie debiutanckim w karierze trenerskiej.

Marcin Wiatrak jest wychowankiem Orła Wierzbica. W swojej karierze występował w Orle Wierzbica, Gryfii Mirów, Polonii Iłża, Mazowszu Grójec oraz w Oskarze Przysucha. Największymi sukcesami w karierze piłkarskiej były awans do IV ligi z Polonią Iłża w 2010 roku oraz awans do III ligi z Oskarem Przysucha w 2015 roku.

Najprawdopodobniej Wiatrak w Polonii zostanie grającym trenerem. Jego debiut już w najbliższą sobotę o godz. 13:00 w meczu z Drogowcem Jedlińsk.

Nowemu trenerowi życzymy samych sukcesów, jak największej liczby zwycięstw oraz owocnej pracy szkoleniowej!