Media o Polonii: Niespodzianka w Jedlni

Jak w regionalnych mediach komentowano porażkę Polonii Iłża 0:1 w Jedlni-Letnisko?

jedlnia.org.pl

Jodła wygrywa z liderem!

Dziś (tj. 12 kwietnia 2015r.) na Stadionie w Kolonce Jodła Jedlnia-Letnisko podejmowała lidera Campeon.pl Ligi Okręgowej Polonię Iłża.

Mecz rozpoczął się dokładnie o godzinie 16:03. Na stadionie zebrało się około 250 osób, które z pełnym zaangażowaniem kibicowały miejscowym piłkarzom. Mecz był bardzo zacięty, a zarazem wyrównany. Piłka przez blisko połowę meczu krążyła w środkowej strefie boiska, a w pozostałym okresie gry znajdowała się w okolicach pola karnego obu drużyn.

echodnia.eu

W Campeon.pl Lidze Okręgowej znowu zmiana lidera

Piłkarze klasy okręgowej mają za sobą kolejną serię ciekawych spotkań. Punkty z czołówki straciły LKSPromna oraz Polonia Iłża. Liderem ponownie jest KS Warka.

Wynik (Polonii) jest dużą niespodzianką, choć trener gości, Dominik Rokita miał spore pretensje do arbitra tego meczu.
- Od 22 minuty graliśmy w osłabieniu. Czerwoną kartkę dostał Mateusz Paliwoda. Według sędziego za niebezpieczne zagranie, ale tego zagrania nikt nie widział, a sędzia też nie umiał tego wyjaśnić. Szkoda, bo od tego momentu gra się nie kleiła - mówi trener Polonii.

proch.pionki.org

Piękna bramka Bartłomieja Frączka, sporo emocji i dwie czerwone kartki - to wszystko wydarzyło się w niedzielę na stadionie w Kolonce. Jodła 1:0 pokonała dotychczasowego lidera Polonię Iłża i udowodniła, że u siebie jest bardzo mocna.Na dziesięć meczów na własnym stadionie Jodła wygrała aż osiem. Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę. Polonia o jednego mniej grała już od 24 minuty po czerwonej kartce dla Mateusza Paliwody. Siły się wyrównały, gdy sędzia Łukasz Śmietanka pokazał kiera obrońcy miejscowych Mateuszowi Gromskiemu.

lksplon.futbolowo.pl

Najciekawiej było na boisku w Kolonce, gdzie Jodła grała z Polonią Iłża i sensacyjnie wygrała. Więcej o tym, jak i o innym meczu w rozwinięciu!

Wspomniałem wcześniej, że najciekawiej było na boisku Jodły i jest to prawda. W pierwszej odsłonie czerwona kartka dla Mateusza Paliwody z Polonii, natomiast w doliczonym czasie gry drugiej połowy za dwa żółte kartoniki z boiska wyleciał obrońca Mateusz Gromski. W między czasie dobrą akcję gospodarzy wykończył Bartłomiej Frączek i gospodarze wygrali 1:0.