Piękne zwycięstwo nad Jodłą Jedlnia-Letnisko

Seniorzy Polonii Iłża w sobotnim meczu zwyciężyli nad Jodłą Jedlnia-Letnisko. Mimo znacznego wyniku mecz był wyrównany.

Pierwszą bramkę już w 8 minucie strzelili jednak goście. Grzegorz Lipka perfekcyjnie trafił w bramkę i pokonał Mariusza Witaszka.

Na wyrównanie musieliśmy czekać do 24 minuty, gdy do bramki jedlnian trafił Karol Stępniewski. Kolejną bramkę strzelił on w 37 minucie z rzutu karnego.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla iłżan.

Druga połowa spotkania zaczęła się od chwilowej ofensywy graczy Jodły, jednak nie trwała ona długo. Po bardzo ładnej akcji piłka znowu zagościła w bramce przyjezdnych. Autorem gola był Radosław Cheda.

Kolejne minuty to akcje obu drużyn, które kończyły się albo na szesnastkach, albo rękach bramkarzy. W ostatnich minutach Karol Stępniewski ostatecznie dobił Jodłę strzelając na 4:1.

Po dzisiejszym hat-tricku Karol Stępniewski ma już 8 bramek w lidze i dzieli z Michałem Kowalczykiem z Prochu pozycję lidera klasyfikacji strzelców.

IKS Polonia Iłża 4:1 (2:1) Jodła Jedlnia-Letnisko

0:1 Grzegorz Lipka 8'
1:1 Karol Stępniewski 24'
2:1 Karol Stępniewski 37' (k)
3:1 Radosław Cheda 54'
4:1 Karol Stępniewski 88'

Polonia: 81. Mariusz Witaszek - 3. Łukasz Jopek, 5. Emil Kapusta, 4. Michał Szmit (60' Łukasz Kaczmarczyk) - 8. Wojciech Bajor, 9. Oskar Bawor, 11.Patryk Zięba, 6. Paweł Kopciał (20' Damian Żurowski), 10. Karol Stępniewski - 6. Radosław Cheda