Polonia Iłża 1:1 (1:1) Proch Pionki

W zaległym meczu 5. kolejki Radomskiej Ligi Okręgowej doszło do podziału punktów. Trafienie dla Prochu po fantastycznym rzucie wolnym zdobył Erwin Kisiel, wyrównał zaś Wojciech Bajor z rzutu karnego.

Przez cały mecz Polonia z Prochem grała jak równy z równym. Jedyną bramkę Prochownia trafiła w 15 minucie, kiedy Emil Kapusta odepchnął ciałem jednego z zawodników Prochu. Niestety, sędzia odgwizdał rzut wolny, do którego podszedł Erwin Kisiel i strzałem "stadiony świata" pokonał Macieja Koleckiego

Bramka obudziła Polonistów, którzy zaczęli atakować bramkę strzeżoną przez Michała Majosa. Bardzo dobrymi indywidualnymi akcjami popisywał się Norbert Rdzanek. W trakcie jednej z nich Rdzanek został wycięty w pień w polu karnym przez Roberta Kowalkowskiego i sędzia nie wahając się wskazał na jedenasty metr od bramki. Do wapna podszedł Wojciech Bajor i pewnie pokonał bramkarza Prochu. Była to już jego 6. bramka w tym sezonie (2. z rzutu karnego)

W drugiej połowie gra Polonii nie zachwycała. Kilka razy Biało-Zieloni dawali się nadziać na groźne kontry i sytuacje strzeleckie zespołu z Pionek. Jednak szczęście było po stronie iłżan. i udało im się zremisować w tym meczu.

Polonia Iłża 1:1 (1:1) Proch Pionki

0:1 Erwin Kisiel 16'
1:1 Wojciech Bajor 28' (k)

Polonia Iłża: Polonia Iłża: 81. Maciej Kolecki - 2. Grzegorz Godzisz, 4. Marcin Wiatrak, 5. Emil Kapusta, 17. Norbert Rdzanek - 9. Oskar Bawor, 10. Igor Tworek, 8. Wojciech Bajor, 14. Michał Łęcki (75, 11. Jakub Jabłoński- 7. Patryk Zięba (85, 18. Piotr Lasota), 6. Radosław Cheda (60, 15. Łukasz Kaczmarczyk)

Na ławce: 12. Daniel Kozieł, 16. Damian Derleta

Trener: Dominik Rokita

Żółte kartki: Igor Tworek, Wojciech Bajor - Szymon Sobieraj, Wojciech Jędra.

Sędziował: Maciej Posuniak