Polonia - Skaryszewianka | Hit kolejki w Iłży!

Polonia Iłża w najbliższą niedzielę podejmie na swoim boisku Skaryszewiankę Skaryszew. Według regionalnych mediów jest to jedno z najciekawszych spotkań 22. kolejki Radomskiej Ligi Okręgowej.

Oba zespoły pukają do czołówki. Polonia Iłża z 38 punktami zajmuje 5 miejsce, a Skaryszewianka, która ma o jeden punkt mniej znajduje się tuż za drużyną z Iłży.

Do najbliższego meczu iłżecki zespół powinien przystąpić w optymalnym składzie. Nikt nie narzeka na kontuzje oraz nikt nie pauzuje za kartki, jednak trzech zawodników jest zagrożonych pauzą, jeżeli ujrzą żółty kartonik w najbliższym spotkaniu, a są to Wojciech Bajor, Igor Tworek i Emil Kapusta.

Jesienią Polonia w Skaryszewie przegrała 1:2, choć z przebiegu spotkania wydawała się stroną lepszą. Wówczas na trafienie Emila Kapusty odpowiedział Bartosz Kozicki i Dawid Pawelec. Dodatkowego smaczku pojedynkowi dodaje fakt, że grający jesienią w barwach Polonii Norbert Rdzanek, w najbliższym meczu ubierze barwy Skaryszewianki.

Mecz poprowadzi sędzia Jacek Marus, a przy liniach asystować mu będą Aleksandrowicz i Kostrzewa.

Mecz nie bez powodu jest hitem kolejki. Zespół, który zwycięży, zbliży się do czołówki, a przegrany naprawdę skomplikuje sobie walkę o awans.

Początek meczu Polonia Iłża - Skaryszewianka Skaryszew na stadionie w Iłży (ul. Podzamcze 47) w niedzielę 24 kwietnia o godz. 15:00!