U-13 | Polonia Iłża 4:4 (3:3) Video Ciepielów

Zacięty bój stoczyli w piątkowe popołudnie podopieczni Łukasza Kłosa, młodzicy z rocznika 2003. Mimo sporej przewagi Poloniści ostatecznie wysoko zremisowali 4:4 z zespołem Video Ciepielów.

Zawodnicy Polonii bardzo dobrze weszli w mecz i po 24 minutach wygrywali aż 3:0! Niestety, kolejne 4 minuty przyniosły rozluźnienie w szeregach iłżan i stracili oni aż 3 bramki!

Po przerwie Poloniści znów wyszli na prowadzenie, jednak długo się z niego nie cieszyli, bo 12 minut później goście wyrównali.

1:0 Łukasz Kozera 14'
2:0 Jakub Oficjalski 15'
3:0 Jakub Kowal 20'
3:1 Marcel Marczak 24'
3:2 Jakub Drąg 25'
3:3 Jakub Drąg 28'
4:3 Jakub Kowal 35'
4:4 Dominik Mężyk 47'

Polonia Iłża: 1. Filip Tomasik - 8. Piotr Baran, 5. Nikodem Gut, 18. Kewin Pawlak, 15. Jakub Rożek, 14. Igor Sępioł, 10. Jakub Oficjalski, 7. Łukasz Kozera, 9. Jakub Kowal
Na ławce: 12. Kacper Kucharczyk, 3. Paweł Baran, 4. Patryk Barszcz, 6. Albert Chamerski