U-15 | Tylko remis z Jasieńcem...

W poniedziałek 7 kwietnia 2014 roku na Stadionie Miejskim w Iłży o godz. 16:30 odbył się mecz pomiędzy trampkarzami U-15 Polonii Iłża i Kraski Jasieniec. Mecz zakończył się wynikiem 2:2

Pierwsza połowa była bardzo dobrym pokazem umiejętności naszych graczy. Zakończyła się ona wynikiem 1:0 po bramce Dawida Chudyby. Natomiast w drugiej połowie gra naszych młodych piłkarzy zaczęła się pogarszać. Goście doprowadzili do 1:1. Na 2:1 z karnego podwyższył sfaulowany Wiktor Żurek. Jednak gospodarze nie dali za wygraną i nasz bramkarz musiał wyjmować 2 raz piłkę z siatki.

Polonia 99 Iłża 2:2 (1:0) Kraska 99 Jasieniec