Drogowiec - Polonia | Jedziemy na teren lidera

Polonia w środę będzie miała niełatwe zadanie. Jedzie na teren lidera. który nie stracił jeszcze ani jednego punktu i jedynie 1 bramkę!

Drogowiec Jedlińsk to zespół, który w letnim okienku transferowym był królem polowania. Do zespołu dołączyli: Bartosz Bogacz (z Pilicy Białobrzegi), Cezary Kubryn, Michał Kucharczyk, Norbert Rdzanek, Konrad Tkaczyk, Rafał Wojciechowski (wszyscy ze Skaryszewianki Skaryszew), Kamil Skowroński (z Zodiaka Sucha), Kamil Pysiak (z Powały Taczów), Piotr Prasek (z Broni Radom), Dariusz Mortka (z Energii Kozienice).

W 3 meczach nowego sezonu zespół z Jedlińska nie imponował skutecznością (5 bramek), ale na pewno nie można odmówić mu konsekwencji. Drogowiec zdobył pełną pulę 9 punktów i otwiera ligową tabelę.

Dodatkowego smaku rywalizacji dodaje fakt, że w jedlińskim zespole gra dwóch byłych piłkarzy Polonii: Norbert Rdzanek oraz Piotr Prasek.

Na papierze, ekipa Pawła Góraka jest faworytem każdego spotkania. Jednak, miejmy nadzieję, nie obędzie się bez niespodzianek i liczymy, że taką może sprawić iłżecka Polonia.

Mecz 4. kolejki Radomskiej Ligi Okręgowej odbędzie się w najbliższą środę (31 sierpnia) o godz. 17:00 na stadionie Drogowca w Jedlińsku (ul. Warszawska 1)