Dwóch młodych zawodników Polonii w reprezentacji ROZPN rocznika 2000

Dawid Chudyba oraz Wiktor Żurek, dwaj zawodnicy trampkarzy U-15 Polonii Iłża zostali powołani do reprezentacji Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Rocznika 2000 na mecz z reprezentacją rocznika 2000 ze Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.

Kadra ROZPN-u wygrała 3:2 z ŚZPN-em. Jedną bramkę dla radomskiej reprezentacji strzelił Wiktor Żurek!!

Kadra 2000 ROZPN – Świętokrzyski ZPN 3:2(0:1, 2:0, 1:1)

Strzelcy bramek: Wiktor Żurek, Konrad Stańczyk 2.

Mecz został przerwany dwie minuty przed końcem. Poważnej kontuzji kolana nabawił się Mikołaj Nowak, na co dzień piłkarz Broni Radom. Został odwieziony do szpitala.

Kadra 2000: Bartłomiej Górecki, Patryk Węglicki, Kacper Kępka, Adrian Dąbrowski, Mikołaj Nowak, Jakub Stysiek, Maciej Kencel (Broń Radom), Patryk Kurpik, Michał Różowicz, Michał Kupidura, Patryk Ciupak, Kacper Gregorczyk (MSPN Radomiak), Filip Lech, Kamil Kumoch, Konrad Stańczyk (Oronka Orońsko), Dawid Chudyba, Wiktor Żurek (Polonia Iłża), Damian Dryja, Kacper Lutek (Młodzik Radom).

- Poziom spotkania był wysoki i bardzo wyrównany. Na tle kadry województwa świętokrzyskiego nie wypadliśmy źle. Trzymamy kciuki za Mikołaja. Mamy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia – mówi Marcin Rolla, trener okręgowy. ROZPN.