KS Potworów w Lidze Okręgowej!

KS Potworów przed ostatnią kolejką spotkań klasy A jest już pewny, że w sezonie 2014/15 będzie grał w Tymex Lidze Okręgowej. Klub upewniła porażka największego rywala - Sadownika Błędów z Zodiakiem Sucha.

Klub z Potworowa powraca na ten szczebel rozgrywkowy po dwuletniej przerwie. W sezonie 2011/12 spadł razem z Zodiakiem Sucha i Sadownikiem Błędów do A-Klasy. Potworów zrobił małą niespodziankę, ponieważ po rundzie jesiennej zajmował 10. miejsce, wiosną jednak zdobył tylko 4 punkty.

W następnym sezonie zajęli oni wysokie (jak na spadkowicza) 4 miejsce. W obenym sezonie po rundzie jesiennej nikt chyba nie typował potworowian jako faworytów do awansu, lecz wiosną świetnie się zaprezentowali i wskoczyli na 1 miejsce i wywalczyli upragniony awans!

Gratulujemy i życzymy powodzenia!