Media o Polonii | Hit jesieni w Warce

Niedzielne spotkanie Polonii Iłża w Warce z tamtejszym KS-em jest nazywane przez regionalne media hitem jesieni. Jest to niezwykle ważny mecz, po którym dowiemy się kto zostanie mistrzem rundy jesiennej w Radomskiej Lidze Okręgowej. Zobacz zapowiedzi tego spotkania w regionalnych mediach!

sport.pl

"Już w niedzielę możemy poznać mistrza jesieni w okręgówce"

Granie w Campeon.pl Lidze Okręgowej na jesieni, pomału wkracza w decydująca fazę. Na niemal sam koniec rundy pięknie ułożył się pojedynek prawdopodobnie przedostatniej kolejki, bowiem lider - Polonia Iłża - będzie bronił swojej pozycji w meczu z drugą Warką, która wystąpi przed własną publicznością.

Klub Sportowy Warka ostatni raz brał udział w rozgrywkach czwartej ligi w sezonie 2011/2012. W obecnym - trzecim sezonie - ligi okręgowej jest duża szansa, by powrócić na wyższy szczebel. Piłkarze z miasta piwa zawodzą jednak najczęściej wtedy, gdy znajdują się na samym szczycie tabeli. W ostatniej kolejce dali się wyprzedzić Polonii, która także ma chrapkę na powrót klasę wyżej. Niedzielne starcie iłżan w Warce zapowiada się hitowo.

radomsport.pl

Co prawda, przed uczestnikami zmagań Campeon Ligi Okręgowej jeszcze dwie kolejki zmagań, jednak weekendowa seria jest ostatnią z pierwszej rundy. Dlatego to właśnie w niej poznamy mistrza jesieni. Mają na niego szansę trzy drużyny, w tym KS Warka i Polonia Iłża, które spotkają się w niedzielę w bezpośrednim boju

proch.pionki.org

(...) że w niedzielę ktoś z pierwszej trójki musi stracić punkty, bo w Warce hit rundy. Miejscowy KS zagra z Polonią Iłża, czyli wicelider kontra lider. Na papierze najłatwiejszego rywala w 15. kolejce ma Plon Garbatka, ale w Orońsku potknęło się już wielu faworytów.