Media o Polonii: Przed meczem z Zawiszą

Mecz Zawiszy Sienno z wiceliderem Polonią Iłża zapowiada się najbardziej interesująco. Stawką tej rywalizacji będzie nawet kolejność w tabeli na koniec sezonu!

sport.pl

Mecz Zawiszy Sienno z wiceliderem Polonią Iłża zapowiada się najbardziej interesująco. Stawką rywalizacji będą punkty Campeon.pl Ligi Okręgowej.

Szósta Zawisza traci sześć punktów do lidera z Warki, zatem pasjonująco zapowiada się walka o awans do czwartej ligi. Właśnie drużyna z Sienna zagra w niedzielę ważny mecz o to, by nie stracić kontaktu z czołówką. W przypadku wygranej nad drugą Polonią będzie miała do niej tylko dwa "oczka" straty. Porażka zaś odsunie od siebie te dwa zespoły na osiem punktów. To starcie w niedzielę, 29 marca (godz. 15).

proch.pionki.org

W tej kolejce najciekawiej zapowiada się starcie nieobliczalnego Zawiszy z Polonią Iłża, która zaczęła od falstartu i teraz nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. W Siennie wydarzyć może się wszystko oprócz jednego. Mecz na pewno nie zakończy się wynikiem 0:0.