Media o Polonii: Zmiana na czele Ligi Okręgowej

Jak w mediach komentowano wynik meczu Polonii Iłża z Powiślanką Lipsko? Zobacz wszystkie wzmianki o meczu z ostatniego weekendu.

radomsport.pl

"Piękna, wymarzona dla futbolistów pogoda towarzyszyła inaugurującym rundę wiosenną ekipm Campeon Ligi Okręgowej. W sobotę rozgrywane było aż cztery spotkania, w tym okrzyknięty mianem derbów bój Polonii Iłża z Powiślanką Lipsko. I jak często w takich pojedynkach bywa, wynik zmienił się w ostatniej chwili, a zakończył się podziałem punktów. (...)

Doskonałe, jeżeli chodzi o strzelane gole, widowisko obejrzeli w ostatnim kwadransie derbów w Iłży. Padło ich aż trzy. Ostatnie słowo należało do Polonii, a z racji, że do przerwy prowadzili goście, ostatecznie konfrontacja zakończyła się podziałem punktów."

echodnia.eu

Zmiana w "okręgówce". Warka na czele

"Rundę wiosenną rozpoczęli piłkarze Campeon.pl Ligi Okręgowej. Punkty straciła Polonia Iłża i jej miejsce zajął Klub Sportowy Warka."

proch.pionki.org

"Już pierwsza wiosenna kolejka przyniosła zmianę lidera w lidze okręgowej. Polonia Iłża potknęła się na własnym boisku w starciu z Powiślanką Lipsko. Skorzystał z tego Klub Sportowy Warka, który wyszedł na czele po pewnej wygranej w Radomiu."