Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2:5 (2:2) Polonia Iłża

Trzecie zwycięstwo z rzędu zanotowali piłkarze Polonii Iłża. Tym razem wygrali z Pilicą Nowe Miasto 5:2 i wrócili na fotel lidera!

Iłżanie nie mieli jednak tak łatwego zadania jak można sądzić po wyniku. Pierwsza bramka padła w 10 minucie i była to bramka dla Pilicy, której autorem był Hubert Krzemiński. Poloniści niełatwo, ale doprowadzili do wyrównania w 29 minucie gdy do bramki gospodarzy strzelił Wojciech Bajor.

Zdesperowani gracze Pilicy szybko popędzili do bramki iłżan i po 2 minutach na prowadzenie znowu wyszli miejscowi. Tym razem Biało-Zieloni niezwykle szybko trafili do bramki Pilicy i doprowadzili do remisu. Już w 34 minucie piłka zawitała w bramce gości po trafieniu Oskara Bawora. Taki wynik (2:2) pozostał do przerwy.

Druga połowa zaczęła się od silnych ataków obu drużyn, lecz żadna z nich nie mogła się przebić przez defensorów przeciwnej. Dopiero w 65 minucie iłżanie wyszli na prowadzenie, po strzale z lewej nogi Grzegorza Godzisza.

Końcówka meczu to już dobitna przewaga Polonii. W ostatnich 5 minutach padło 2 bramki. Pierwszą ustrzelił Karol Stępniewski. Drugą natomiast Patryk Zięba. Mecz zakończył się wysokim wynikiem 5:2.

KS Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2:5 (2:2) IKS Polonia Iłża

1:0 Hubert Krzemiński 10'
1:1 Wojciech Bajor 29'
2:1 Michał Rzepkowski 31'
2:2 Oskar Bawor 34'
2:3 Grzegorz Godzisz 65'
2:4 Karol Stępniewski 85'
2:5 Patryk Zięba 90'

Polonia: Mariusz Witaszek – Grzegorz Godzisz, Łukasz Jopek, Łukasz Kaczmarczyk, Emil Kapusta - Oskar Bawor, Igor Tworek (70' Łukasz Kłos), Wojciech Bajor, Patryk Zięba, Radosław Cheda (75' Damian Żurowski) - Karol Stępniewski