Polonia rozpoczęła przygotowania do sezonu 2017/18!

Zawodnicy Polonii Iłża rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu 2017/18. Na pierwszym treningu pod okiem Piotra Wątorskiego trenowało 23 zawodników.

Trening rozpoczął się o godz. 18:00, piłkarze pobiegali oraz rozpoczęli pracę nad wytrzymałością i tężyzną fizyczną.

Na zajęciach pojawili się niemal wszyscy, którzy tworzyli zespół Polonii w rundzie wiosennej. Zabrakło Grzegorza Godzisza, Radosława Chedy i Mateusza Kurka, którzy jednak wyrazili chęć pozostania w zespole. Jesienią nie zobaczymy za to Kacpra Maciejczaka, któremu skończyło się wypożyczenie z Kamiennej Brody oraz prawdopodobnie Michała Kutery, który nie będzie w stanie łączyć treningów z pracą.

Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć z pierwszego treningu Polonii przed sezonem!

Wśród trenujących znaleźli się również zawodnicy najstarszego zespołu juniorskiego, którzy nie mają jeszcze za sobą debiutu w pierwszej drużynie. Byli to: bramkarz Kacper Jabłoński, obrońca Marcelin Życiński oraz pomocnik Jakub Baran.

Pojawili się również zawodnicy, którzy będą testowani w iłżeckim zespole.

Na koniec doszło do krótkiego test-meczu, w którym skonfrontowały się dwie jedenastki. Ostatecznie zwyciężyła ekipa “w koszulkach”.

Zawodnicy w koszulkach 2:0 (0:0) Zawodnicy bez koszulek

Bramki: zawodnik testowany, Maciej Dusiński

Zawodnicy w koszulkach: testowany (Jabłoński) - Romanowski, Życiński, Kłos, testowany - Niewczas, Kopciał, Rafalski, Dusiński, S. Kutera - testowany

Zawodnicy bez koszulek: S. Ziomek - Kaczmarczyk, testowany, Pora, testowany - Baran, Skwarliński, testowany, Rutkowski - J. Ziomek, Zięba

Bramkarze grali również w polu po zmianach.

Plan sparingów nie został jeszcze ustalony. Pewne jest, że iłżanie rozegrają 3 sparingi przed pucharowymi i ligowymi zmaganiami.