Polonia zmierzy się z Granatem Skarżysko-Kamienna

W sobotę 27 lutego na boisku MOSiR w Radomiu Polonia Iłża zmierzy się z wiceliderem świętokrzyskiej ligi okręgowej - Granatem Skarżysko-Kamienna.

Granat w swojej lidze po rundzie jesiennej zajmuje 2. miejsce z 33 punktami i do prowadzącej Moravii Morawica traci 5 punktów.

Zimą skarżyscy piłkarze rozegrali 2 sparingi. Najpierw w Radomiu ulegli 1:3 Zamłyniu Radom (Polonia zremisowała z Zamłyniem 3:3), a następnie w Kielcach przegrali z czwartoligowym Zdrojem Busko-Zdrój 0:2.

Polonia w najbliższym meczu zagra bez obrońcy Damiana Derlety, który wciąż leczy kontuzję i do treningów najprawdopodobniej powróci w najbliższym tygodniu. Pod znakiem zapytania stoi występ Wojciecha Nowocienia, którego z poprzedniego meczu wykluczyło nadciągnięcie mięśnia. Zdrowy jest już Bartłomiej Książek i w sobotę będzie do dyspozycji trenera Dominika Rokity.

Mecz sparingowy Polonia Iłża - Granat Skarżysko-Kamienna odbędzie się w najbliższa sobotę 27 lutego o godz. 18:00 na boisku MOSiR w Radomiu przy ul. Narutowicza 9.