Spadek juniorów młodszych z Mazowieckiej I Ligi

Juniorzy Młodsi Polonii Iłża nie pojechali na ostatni mecz do Karczewa i to drużynie miejscowego Mazura zostaną przyznane trzy punkty.

Podopieczni Emanuela Chudyby ostatecznie zajęli ostatnie miejsce w Mazowieckiej I Lidze Juniorów Młodszych z 3 punktami na koncie, więc spadli z ligi i mają prawo do gry w następnym sezonie w Radomskiej I Lidze Juniorów Starszych U-18.

Jednak w kuluarach mówi się o tym, że powstać ma nowa drużyna rocznika 2000 zrzeszająca piłkarzy urodzonych w 2000, 2001 i 2002 roku. Występować będzie jesienią w Radomskiej II Lidze Juniorów Młodszych U-17. Co się stanie z zawodnikami z rocznika 1999? Zostaną zaproszeni do treningów pierwszej drużyny i najpewniej do niej włączeni na nowy sezon.