Sparing: Orzeł Wierzbica 4:1 (1:1) Polonia Iłża

Sparing: Orzeł Wierzbica 4:1 (1:1)  Polonia Iłża

W sobotni wieczór Polonia Iłża poniosła drugą sparingową porażkę tej zimy. Tym razem drużyna prowadzona przez Dominika Rokitę musiała uznać wyższość Orła Wierzbica i poległa 1:4 (1:1).

Spotkanie zostało rozegrane na sztucznej murawie w Radomiu przy ul. Narutowicza 9.

Pierwsza połowa była wyrównana i po strzale Oskara Bawora z Polonii i Bartłomieja Frączka, który jest testowany przez klub z Wierzbicy (ostatnio grał w Jodle Jedlnia-Letnisko) był remis 1:1.

W drugiej połowie natomiast trener Rokita podjął decyzję, aby na boisko wpuścić mniej doświadczonych zawodników, co zaowocowało wynikiem tej części spotkania, niestety, aż 0:3!  Dla Orła strzelili: testowany Roman Skowroński (ostatnio Radomiak Radom), Adrian Ziętek i Jakub Kosela

Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla wierzbiczan.

Orzeł Wierzbica 4:1 (1:1) Polonia Iłża

1:0 Bartłomiej Frączek
1:1 Oskar Bawor
2:1 Roman Skowroński
3:1 Adrian Ziętek
4:1 Jakub Kosela