Sparing: Oskar Przysucha 4:1 (1:0) Polonia Iłża

Lider IV ligi za mocny dla Polonistów. Tak można podsumować sobotni sparing podopiecznych Dominika Rokity z piłkarzami Oskara Przysucha.

W Wieniawie zespół z Przysuchy zagrał na dwie jedenastki. Wystąpili, i bardzo dobrze zaprezentowali się byli zawodnicy Radomiaka i Broni Radom m.in.Cezary Czapak, Bartłomiej Książek i Norbert Rdzanek. Ten drugi wpisał się nawet na listę strzelców.

Pierwsza połowa była wyrównana. Do bramki iłżan wpadła tylko jedna bramka autorstwa Bartłomieja Książka w 18 minucie. Książek trafił technicznym uderzeniem z ponad 20 metrów!

Najsłabszym momentem gry iłżan było kilka minut po 50 minucie. W 51 minucie było już 2:0 po bramce Piotra Skałbani, a w 54 minucie Biało-Zieloni przegrywali 3:0 po strzale Piotra Kornackiego, któremu asystował Norbert Rdzanek.

57 minuta to dobra akcja Polonistów, po której pada bramka po strzale Igora Tworka. 10 minut później po strzale z 5 metra drugą bramkę w meczu strzela Piotr Kornacki.

Do końca meczu nie padły już bramki, choć zauważyć można było przewagę przysuszan. Sparing zakończył się wynikiem 4:1 dla Oskara.

Sparing: Oskar Przysucha 4:1 (1:0) Polonia Iłża

1:0 Bartłomiej Książek 18'