U-12 | Minimalna porażka na inaugurację rocznika 2003!

Rocznik 2003 zainaugurował spotkania w II Radomskiej Lidze Młodzików U-12 gr. II. Poloniści podjęli na stadionie przy ul. Orła Białego drużynę Hubertusa Chomentów.

Mecz zakończył się wynikiem 3:1, ale trzeba naprawdę podziękować chłopakom za walkę. Próbowali wyrównać, niestety nie udało się im to, ale strzelili bardzo ładną, kontaktową bramkę.

Od początku można było zobaczyć brak doświadczenia w szeregach Polonii. Warto zaznaczyć, że Hubertus grał już w ubiegłym sezonie w tej lidze, natomiast biało-zieloni są absolutnym beniaminkiem.

Pierwsza bramka padła po długotrwałych forsowaniach bramki Polonii. Niedługo czekaliśmy na drugą bramkę i było już 2:0. Młodzi gracze jednak nie poddali się i strzelili honorową bramkę po dobrej akcji. W drugiej połowie goście zaliczyli jeszcze jedno trafienie.

IKS Polonia 03 Iłża 3:1 (2:1) KS Hubertus 03 Chomentów

Trafienie dla Polonii: Łukasz Pietrzyk