U-13 | Poloniści wskoczyli na lidera!

W ostatnim meczu tego sezonu młodzicy z rocznika 2001 Polonii Iłża pokonali swoich rówieśników z Promnej 3:2. Iłżanie odrobili straty w zaledwie 2 minuty mimo, że przegrywali 2:1 przez 30 minut.

Około 10 minuty w polu karnym gości sfaulowany został Albert Czyż. Sędzia wskazał na wapno do którego podszedł Adam Gębura i pewnie umieścił piłkę w siatce LKS-u. Pod koniec pierwszej połowy to Poloniści sfaulowali co doprowadziło do rzutu wolnego, którego team z Promnej zamienił na gola. Niestety, kolejne błędy naszych młodych piłkarzy doprowadziły do kolejnej straty gola. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla przyjezdnych.

W połowie drugiej połowy nadszedł przebłysk w grze naszej drużyny i udało się im strzelić wyrównującego gola. Strzelił go  Kuba Jadczak po akcji sam na sam. Drugi gol padł po strzale Alberta Czyża po dośrodkowaniu z rożnego. Mogło być więcej, ale podczas kolejnego zamieszania pod bramką LKS-u Promna nasz zawodnik strzelił w poprzeczkę

Polonia 01 Iłża 3:2 (1:2) LKS 01 Promna

1:0 Adam Gębura (k)
1:1 zawodnik Promnej
1:2 zawodnik Promnej
2:2 Jakub Jadczak
2:3 Albert Czyż