U-14: 4. miejsce Polonii na Junior Cup

U-14: 4. miejsce Polonii na  Junior Cup

Trampkarze U-14 Polonii Iłża po dobrej grze zajęli wysokie 4. miejsce w tegorocznym Junior Cup. Był to wyjątkowy turniej, ponieważ w tym roku Junior Radom - organizator imprezy obchodzi 20-lecie istnienia.

Poloniści na początku rywalizowali w grupie I. Zajęli 2. miejsce w grupie i stanęli przed szansą zajęcia 3 miejsca w całym turnieju. Tabela po rozgrywkach w grupie wyglądała następująco:

1. Juventa Starachowice
  2. Polonia Iłża
  3. Granat Skarżysko-Kamienna
  4. Nasze Nadzieje Kozienice
  5. Junior 02 Radom

W meczu o 3 miejsce jednak gospodarze nie mieli litości dla iłżan i zdeklasowali Biało-Zielonych aż 6:1!! Ostatecznie Poloniści zajęli 4. miejsce.

Turniej zwyciężyła Juventa Starachowice po emocjonującym boju z Orlętami Kielce, który starachowicki zespół wygrał 2:0!

Nagrodę odebrał bramkarz trampkarzy Polonii

Mecze rundy finałowej:

o 9 miejsce: UKS Siennica - Junior II Radom 6:3
o 7 miejsce: Legion Radom - AP Nasze Nadzieje Kozienice 2:1
o 5 miejsce: GKS Jedlińsk - Granat Skarżysko Kam. 4:0
o 3 miejsce: Junior Radom - Polonia Iłża 6:1
Finał: Juventa Starachowice - Orlęta Kielce 2:0.

Królem strzelców został Piotr Nowakowski z Juventy. Organizatorzy pokusili się również o utworzenie drużyny All Stars. Wyglądała ona następująco: Kacper Lesiak (Junior), Kamil Dębski (Jedlińsk), Aleksander Szewczyk (Junior), Jakub Wasilewski (Orlęta), Jakub Orlikowski (Granat), Karol Malec (Juventa).

Konkurs na najmocniejszy strzał dzięki firmie Campeon.pl wygrał Dawid Noga z Juniora (piłka leciała z prędkością 109 km/h)

Poniżej filmik z tegorocznego turnieju: