U-14 | Znowu wysoka porażka

Po wysokiej porażce 8:1 na rozpoczęcia piłkarze Polonii z rocznika 2001 doznali jeszcze wyższej porażki. Mianowicie przegrali oni na własnym stadionie 1:9 z Akademią Sportową Radomiak.

Ciągła defensywa i słaba gra - niestety, tak wyglądała gra młodych graczy Polonii w starciu z Radomiakiem. Można powiedzieć, że zostali zabici własną bronią. Na początku próbowali kontrować i całkiem dobrze im to wychodziło, jednak ich sposób zauważył zespół przeciwników i zaczął także grać na kontry, tak padło kilka bramek.

Pierwsza połowa cechowała się ciągłą grą na połowie iłżan, defensywa i słabe próby wyjścia na połowę przeciwnika. Zmieniło się to minimalnie w drugiej połowie i zakończyło bramką Bartłomieja Kozłowskiego. Druga bramka mogła paść jednak nie miał kto strzelić, była to piękna sytuacja, po prostu trzeba było jedynie kopnąć piłkę w stronę bramki.

Niestety po kolejnych błędach Polonistów Radomiak strzelił jeszcze 4 bramki i mecz zakończył się wynikiem 9:1.

Polonia 01 Iłża 1:9 (0:5) AS Radomiak 01 Radom

Bramki: Bartłomiej Kozłowski - Borkowski, Maciejewski x2, Roziński x2, Stępniewski x2, Winerowicz x2
Sędzia główny: Rafał Szewczyk