U-15 | Polonia rozgromiła Juniora

Aż 4:0 rozgromili Juniora Radom trampkarze rocznika 1999 Polonii Iłża. Dzięki tej wygranej Poloniści mają coraz większą szansę na utrzymanie się w lidze, ponieważ wskoczyli oni na piate, bezpieczne miejsce.

W pierwszej połowie nie padła żadna bramka. Goście jak i nasza drużyna doskonale się bronili. Druga polowa to już festiwal goli wykonany przez naszych zawodników. Pierwsza bramkę zdobył Dawid Chudyba. Piłka wpadła do bramki po koźle, piłki nie zauważył bramkarz gości mimo, że leciała ona z 30 metrow. Druga bramka padła z 20 metrów. W sam róg bramki strzelił Wiktor Żurek. Jako trzeci na listę strzelców wpisał się Jakub Strużyna. Próbując dośrodkowywać strzelił bramkę. Przyczynił się do niej sam bramkarz. Ostatnia bramkę dla Polonistów zdobył Wiktor Świostek. Padł on z połowy, piłka przekoziołkowała i bramkarz gości kolejny raz nie dał rady.

Gra piłkarzy Juniora była bardzo brutalna, otrzymali oni trzy kary. Nasz bramkarz - Sebastian Ziomek musiał zejsć z boiska, ponieważ zostal kopnięty przez pomocnika gości. Tak zwane "kosy" nie były rzadkością. Przekonał się o tym Jan Bartos, który przez taka sytuacje został pozbawiony szansy na gola.

IKS Polonia 99 Iłża 4:0 (0:0) UKS Junior 99 Radom

1:0 Dawid Chudyba
2:0 Wiktor Żurek
3:0 Jakub Strużyna
4:0 Wiktor Świostek

Polonia: Sebastian Ziomek (Wiktor Gregorczyk) - Dawid Sobuta, Wiktor Świostek, Przemysław Fituch, Wiktor Romanowski (Michał Gorycki) - Jakub Strużyna, Wiktor Żurek, Dawid Chudyba, Jan Bartos - Jakub Ziomek, Mateusz Kurek