U-15 | Spadek coraz bliżej?

W środę 7 maja 2014 roku na Stadionie Gminnym w Kowali o godz. 15:00 odbył się mecz pomiędzy trampkarzami U-15 Polonii Iłża i Zorzy Kowala. Mecz zakończył się porażką przyjezdnych 2:0

Już w pierwszej połowie wynik został przesądzony. 2 gole w bramce Wiktora Gregorczyka niestety stały się faktem. Druga połowa jednak zakończyła się bez bramek. Zespół z Kowali pokazał, że po pierwszych porażkach wraca na właściwy tor.

Aktualnie Polonia zajmuje przedostatnie spadkowe miejsce, do "bezpiecznego" brakuje jej 4 punkty. Pociesza nas jednak pomocnik naszego zespołu, Wiktor Żurek - Liczymy na odegranie się w rewanżach - mówi

Zorza 99 Kowala 2:0 (2:0) Polonia 99 Iłża
Stadion w Kowali

Polonia 99: Wiktor Gregorczyk, Dawid Jamroży, Piotr Kurek, Wiktor Świostek, Maciej Salek, Jakub Strużyna, Wiktor Żurek, Dawid Chudyba, Jakub Lisek, Jakub Ziomek, Mateusz Kurek