U -15 | Tak blisko...

W 13. kolejce Radomskiej I Ligi Trampkarzy U-15 Polonia Iłża przegrała na wyjeździe z Orlikiem Radom. Poloniści rozpoczęli mecz bardzo dobrze jednak ostatecznie go przegrali.

Już po 10 minutach Polonia wygrywała 1:0. Dawid Chudyba strzelał z rzutu wolnego i po rykoszecie pilka wpadla do siatki. Do końca pierwszej połowy gospodarze próbowali wyrównać i udało się im to.

W drugiej połowie po fatalnym błędzie Wiktora Świostka zawodnik Orlika wyszedł z akcja sam na sam, której nie opanował nasz bramkarz i po chwili było 2:1. Taki wynik pozostał do końca meczu.

Iłżecka drużyna pojechała na mecz poważnie osłabiona. Brakowało kluczowego zawodnika, jednego z najlepszych strzelców ligi - Wiktora Żurka, który doznał kontuzji kostki, z powodów osobistych nie pojechał Dawid Sobuta i z przyczyn niewiadomych nie było Przemysława Fitucha.

Na meczu mogliśmy obejrzeć anomalie pogodowe. Oprócz słonecznej pogody zanotowano deszcz oraz grad!!

W meczu kontuzji kolana doznał Michał Gorycki. Po meczu został odwieziony przez karetkę do szpitala. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Orlik 99 Radom 2:1 Polonia 99 Iłża

0:1 Dawid Chudyba
1:1 zawodnik Orlika
2:1 zawodnik Orlika

Polonia 99:Sebastian Ziomek, Dawid Jamroży, Wiktor Świostek, Michal Gorycki, Maciej Sałek, Jakub Strużyna, Dawid Chudyba, Wiktor Romanowski, Jan Bartos, Mateusz Kurek, Jakub Ziomek