U-16 | KS Błotnica 2:4 (0:2) Polonia Iłża

Będący faworytami Poloniści pewnie pokonali KS Błotnicę. Zwycięstwo nie było tak imponujące jak ostatnio, lecz jak najbardziej zasłużone.

W ostatnim meczu z Błotnicą w Iłży iłżanie pokazali swoje umiejętności i pokonali rywali aż 8:1. W sobotnim meczu Błotnica wykorzystała fakt, że grają u siebie i udało jej się strzelić 2 bramki w 5 minut drugiej połowy.

W pierwszej połowie to iłżanie sterowali grą i po golu Tomasza Szota i strzale samobójczym gospodarzy prowadzili 2:0. Druga połowa to dwa rzuty karne wykorzystane przez Dawida Chudybę.

Iłżanie prowadzili 4:0 gdy to z dwoma skutecznymi akcjami wyszli piłkarze gości. Zmarznięci defensorzy Polonii nie dali rady i piłka dwukrotnie zatrzepotała w siatce.

Co do wyniku, mógł być on wyższy dla naszego zespołu, ponieważ Biało-Zieloni nie wykorzystali kilku naprawdę dogodnych sytuacji.

0:1 Tomasz Szot
0:2 zawodnik Błotnicy (s)
0:3 Dawid Chudyba (k)
0:4 Dawid Chudyba (k)
1:4 zawodnik Błotnicy
2:4 zawodnik Błotnicy