U-17 | W Wielki Piątek z niespodziewanym liderem!

Mało kto spodziewałby się przed sezonem, że w Mazowieckiej Lidze Juniorów Młodszych po 2 kolejkach przodowałby GLKS Nadarzyn. To właśnie z nadarzyńskim liderem w Wielki Piątek swój mecz rozegra juniorski zespół Polonii.

Po 2 kolejkach obydwa zespoły znajdują się na przeciwnych krańcach tabeli. Zespół z Nadarzyna zajmuje 1. miejsce z 6 punktami na koncie. Najpierw pokonał 2:0 Mazura Karczew, a tydzień później tym samym wynikiem Ursusa Warszawa.

Polonia natomiast obecnie znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli, nie zdobywając ani jednego punktu. Najpierw zespół przegrał z Ursusem Warszawa 0:3, a przed tygodniem uległ Centrum Radom 0:5.

Mecz juniorów Polonii Iłża z GLKS Nadarzyn odbędzie się w piątek 25 marca o godz. 12:00 na stadionie w Iłży (ul. Podzamcze 47)