Zebranie sprawozdawczo-wyborcze nierozstrzygnięte. Zostanie dokończone w czwartek.

Nie ma nowego zarządu w Polonii. Z powodu zbyt małej ilości obecnych członków klubu, zebranie tuż przed wyborami nowego zarządu zostało przerwane i postanowiono, że zostanie dokończone w czwartek 25 lutego o godz. 17:30.

Na piątkowym zebraniu pojawiło się około 20 osób, w tym 12 aktywnych członków IKS Polonia. W czasie trwania zebrania przyjęto sprawozdania z działalności i sprawozdanie finansowe za rok 2015 oraz udzielono absolutorium ustępującemu zarządowi.

Przy braku możliwości wybrania nowego zarządu (na sali tuż przed wyborami było zaledwie 11 członków Polonii, do zarządu, komisji rewizyjnej i sądu koleżeńskiego potrzeba było 15 osób), postanowiono dokończyć zebranie w innym terminie.

Zebranie zostanie dokończone w czwartek (25 lutego) o godz. 17:30 w sali Anatol przy ul. Podzamcze 47

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Polonii!