Iłżanka Kazanów 3:4 (0:2) Polonia Iłża

Polonia po dramatycznym meczu zwyciężyła pierwszy mecz na wyjeździe w tym sezonie. Gdyby mecz trwał kilka minut dłużej prawdopodobnie zakończyłby się remisem.

Początek był jednak bardzo spokojny dla drużyny Polonii, która objęła prowadzenie już w 4 minucie gdy do bramki gospodarzy trafił Igor Tworek. 17 minuta to 2:0 dla biało-zielonych. A bramkę strzelił Damian Kozera. Dla obu zawodników były to bramki numer 2 w lidze. Do końca pierwszej połowy bramki już nie padły.

Po przerwie Iłżanka przeszła do ofensywy co zakończyło się bramką Bartosza Michalika w 53 minucie. Polonistom na pewno ulżyło gdy w 75 minucie do bramki trafił Karol Stępniewski, a w 77 minucie na 4:1 podwyższył Radosław Cheda

Jednak na tym mecz się nie skończył! W 82 minucie gospodarze podwyższyli na 4:2 gdy Miłosz Dębski zamienił rzut karny na gola. Piłkarze z Kazanowa jednak nadal nie przestawali walczyć!! W 87 minucie do bramki Witaszka trafił Dominik Lesisz. Mecz zakończył się szczęśliwie dla iłżan - wynikiem 4:3

3:4 Dominik Lesisz 87'

Polonia: 81. Mariusz Witaszek – 2. Grzegorz Godzisz, 3. Łukasz Jopek, 5. Emil Kapusta, 8. Wojciech Bajor - 9. Oskar Bawor (65' Paweł Kopciał), 15. Igor Tworek, 11. Patryk Zięba, 13. Damian Kozera (70' Łukasz Kaczmarczyk), 10. Karol Stępniewski, 9. Radosław Cheda (80' Damian Żurowski).

Sędzia główny: Artur Obłękowski
Sędziowie liniowi: Łukasz Kupidura, Artur Warchoł

Polonia po tym meczu i potknięciach rywali została liderem Ligi Okręgowej!! Tabela jest dostępna TUTAJ