Jodła - Polonia | Po pierwsze punkty w sezonie!

Polonia w najbliższą niedzielę o godz. 17:00 rozegra drugie spotkanie w lidze. Przeciwnikiem będzie zespół Jodły Jedlnia-Letnisko.

Polonia Iłża przed tygodniem nieznacznie przegrała z Mazowszem Grójec 1:2. Gra Polonii, która przeżyła rewolucję, napawała optymizmem. W niedzielę iłżecki zespół jedzie do Jedlni-Letnisko po pierwsze punkty. Łatwo jednak nie będzie, Jodła to doświadczony zespół prowadzony przez byłego reprezentanta Polski Tomasza Dziubińskiego.

Przed rundą jesienną do zespołu dołączyli m. in. Arkadiusz Fusiek (obrońca z Plonu Garbatka-Letnisko), Kamil Czarnecki (pomocnik ze Zwolenianki Zwoleń), Bartłomiej Sułkowski (pomocnik z LKS-u Promna), Kamil Płaskociński (pomocnik z Drogowca Jedlińsk). Po stronie strat możemy zliczyć m. in. Bartosza Sobkowiaka, który odszedł do LKS-u Promna.

Jeżeli chodzi o sparingi, jedlneński zespół przegrał z Prochem Pionki 1:4 (bramka: Grzegorz Lipka) oraz ze Zwolenianką Zwoleń 1:2 (bramka: Arkadiusz Fusiek), by na zakończenie przygotowań zwyciężyć z Królewskimi Jedlnia 4:3 (bramki: Grzegorz Lipka 2x, Radosław Spyt, Kamil Hajdrowski).

Przed tygodniem w lidze okręgowej zespół trenera Dziubińskiego zremisował bezbramkowo z TKKF Grójec. Z przebiegu meczu, to jednak przeciwnik Jodły miał więcej sytuacji bramkowych.

W iłżeckim zespole wszyscy są gotowi do gry oprócz Radosława Chedy, którego termin powrotu do treningów wciąż nie jest znany. Podopieczni trenera Piotra Wątorskiego powalczą na stadionie w Jedlni o pierwsze punkty w sezonie.

Mecz Jodła Jedlnia-Letnisko - Polonia Iłża odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 17:00 na stadionie w Poświętnem