Media o Polonii | Ścisk na podium Ligi Okręgowej

Poniżej komentarze regionalnych mediów na temat ostatniej kolejki i powrotu Polonii na fotel lidera!

sport.pl

"Ścisk w pierwszej trójce ligi okręgowej. Polonia liderem"

Dali radę piłkarze Pilicy Nowe Miasto nad Pilicą w starciu z liderem Campeon.pl Ligi Okręgowej z Warki. Po tym pojedynku KS Warka przestał przodować w okręgówce, bowiem potknięcie klubu wykorzystała Polonia Iłża, pewnie zgarniając trzy punkty w starciu z Oronką. Wygrał także Plon, który rozbił rezerwy Radomiaka.

Natomiast w pierwszej trójce trwa zacięta batalia o poszczególne miejsca. Nikt nie odpuszcza, a najbardziej w miniony weekend zawiodła swoich kibiców Warka, która wydawać by się mogło ustabilizowała już formę. Tymczasem porażka w Nowym Mieście nad Pilicą 3:4 spowodowała utratę pierwszego miejsca, stratę do prowadzących z Iłży jednego "oczka" oraz pozwolenie zrównania się ze sobą punktowo z Plonem Garbatka - Letnisko. Emocji w rundzie jesiennej przecież jeszcze nie koniec.

radomsport.pl

"Campeon.pl LO: Polonia Iłża znów na czele!"

Sobotnia porażka KS-u Warka przy niedzielnej wygranej Polonii Iłża sprawiła, że to poloniści otwierają teraz ligową tabelę. W czołówce jest zresztą niebywały ścisk.

Znając sobotni wynik Warki, Polonia Iłża wiedziała, że komplet punktów daje jej powrót na fotel lidera. Myśl ta chyba zbytnio usztywniła polonistów, bo przewagę nad Oronką mieli sporą, ale bramkami nie za bardzo mogli ja udokumentować. Co prawda przed przerwą trafił Damian Żurowski, ale iłżanie do ostatnich chwil drżeli o wynik. Spokój dał dopiero gol Oskara Bawora w doliczonym czasie gry.

rozpn.pl

"Niespodzianki w Campeon.pl Lidze Okręgowej"

Za nami 14 jesienna kolejka w Campeon.pl Lidze Okręgowej. Sypnęło kolejnymi niespodziankami. Największą z nich jest porażka KS Warka z Pilicą Nowe MIasto. Dzięki temu na fotel lidera powróciła Polonia Iłża. Bardzo dobre spotkania i cenne zwycięstwa odniosły drużyny Plonu Garbatka i Prochu Pionki.

echodnia.eu

"W klasie okręgowej ponowna zmiana. Polonia wróciła na fotel lidera"

Do sporej niespodzianki doszło w Nowym Mieście, gdzie miejscowa Pilica pokonała dotychczasowego lidera, Klub Sportowy Warka.