Media o Polonii | Wygrane liderów

Zobacz co pisały regionalne media po niedzielnym zwycięstwie Polonii Iłża nad Radomiakiem II Radom!

"Czołowe drużyny klasy okręgowej wygrywały swoje mecze"

Nie zawiedli swoich kibiców piłkarze lidera oraz wicelidera Campeon. Ligi Okręgowej. Trzy punkty do prowadzących nadal traci Plon Garbatka, który na własnym boisku pokonał zespół z Promnej.

Druga Polonia długo męczyła się rezerwami Radomiaka w Radomiu, ale ostatecznie zgarnęła komplet "oczek" za sprawą Emila Kapusty.

Rozpn.pl

"Plon pokonał Promną. Zwycięstwa Warki i Polonii"

Kolejną serię ciekawych spotkań rozegrali piłkarze Campeon.pl Ligi Okręgowej. Plon Garbatka strzelając bramkę w 90 minucie, zapewnił sobie trzy punkty w meczu z Promną. Z kolei lider z Warki nie miał większych kłopotów z pokonaniem drużyny ze Stanisławic. Polonia Iłża zdobyła w Radomiu jedną bramkę na wagę trzech punktów. Na czwarte miejsce awansował Proch Pionki.

Radomsport.pl

"Plon nadal zaskakuje, zwycięstwa liderów, odrodzenie Legionu"

Nie mogą przełamać się rezerwy Radomiaka. Dzisiaj przegrały z Polonią Iłża. Remisem zakończyła się konfrontacja w Siennie. Efektowne zwycięstwa odniosły ekipy Legionu Głowaczów, KS Warka i Prochu Pionki, a niezwykle cenne Plon Garbatka-Letnisko.