Ostatni mecz w Iłży w tym roku!

W najbliższą niedzielę ostatni mecz w tym roku jako gospodarz rozegra Polonia. Będzie to spotkanie z czerwoną latarnią ligi - Oronką Orońsko.

Goście mają obecnie na swoim koncie 11 punktów. Zanotowali 3 zwycięstwa, 2 remisy i 8 porażek. Statystyki wyjazdowe nie są radosne dla zespołu z Orońska. Na wyjeździe jeszcze nie wygrali, zanotowali jedynie 2 remisy.

Zarządcy Oronki byli niezwykle zaniepokojeni wynikami zespołu i postanowili powierzyć zespół dotychczasowemu trenerowi zespołów młodzieżowych klubu z Orońska - Kamilowi Śledziowi. Tydzień temu zanotował pierwsze zwycięstwo - 1:0 z Pilicą Nowe Miasto nad Pilicą.

W iłżeckim zespole nie ma kontuzji. Dwóch piłkarzy powinno uważać na kartki - Damian Żurowski i Wojciech Bajor.

14. kolejka Radomskiej Ligi Okręgowej
IKS Polonia Iłża - GKS Oronka Orońsko