Pilica - Polonia | Bardzo ważny mecz na zakończenie roku!

Poloniści jadą na ostatni mecz rundy jesiennej do Nowego Miasta nad Pilicą. Będzie to bardzo ważny mecz w kontekście walki Polonii o utrzymanie.

Łatwo jednak nie będzie, iłżanie pojadą na mecz osłabieni brakiem Radomira Zięby, który doznał kontuzji w Potworowie i Łukasza Kaczmarczyka, który zmuszony będzie pauzować za kartki. Do składu powracają Karol Maciąg i Sebastian Kutera, których zabrakło na meczu z Legionem.

Polonia po 14. kolejkach zajmuje 14 miejsce z 10 punktami na koncie. Po ostatnim remisie z Legionem, bilans iłżan wynosi 2 zwycięstwa, 4 remisy oraz 8 porażek. Biało-zieloni nie przegrali również 5 ostatnich spotkań.

Pilica natomiast w ligowej tabeli "oczko" wyżej. Ma na swoim koncie 14 punktów, na które złożyło się 3 zwycięstwa, 5 remisów oraz 6 porażek. W ostatnich trzech meczach Nowomiejscy nie zaznali porażki. Zwyciężyli raz (ze Skaryszewianką) i zremisowali dwukrotnie (ze Zwolenianką i TKKF-em).

Mecz Pilicy Nowe Miasto nad Pilicą z Polonią Iłża odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 13:00 na boisku w Nowym Mieście.