Piotr Wątorski i Artur Gugała o meczu z Plonem

Krótko i na temat wypowiedzieli się o meczu trenerzy Polonii Iłża i Plonu Garbatka-Letnisko Piotr Wątorski i Artur Gugała.

Piotr Wątorski (trener Polonii Iłża): - Co można powiedzieć o takim meczu? Najważniejsze, że mamy trzy punkty i to tyle. Do gry można mieć dużo zastrzeżeń. Osobiście nie lubię takich meczów. Najczęściej gra się nie układa, bo przed meczem wkrada się rozprężenie w faworytów, a zespół przeciwny zawsze da z siebie 120%. Szacunek dla zespołu gości, ze przyjechali i grali w dziewięciu i do końca walczyli, by przegrać jak najmniej.

Artur Gugała (trener Plonu Garbatka-Letnisko): - Był to dla nas ciężki mecz, bowiem graliśmy w dziewięciu... Dziękuję chłopakom za walkę i pełne zaangażowanie w tym meczu. Myślę, że mogliśmy przegrać mniej, ale i tak jeszcze raz dziękuję chłopakom.