Potworów - Polonia | Bardzo ważny mecz!

Już w najbliższą niedzielę zawodnicy Polonii Iłża pojadą do Potworowa na mecz z miejscowym KS-em. Będzie to bezpośredni pojedynek o 14. miejsce w tabeli.

KS Potworów po 12. kolejkach zajmuje 14 miejsce w tabeli. Podopieczni Wojciecha Gędaja zwyciężyli 1 raz, 3 razy zremisowali oraz zaliczyli 8 porażek. Przed tygodniem "Potwory" przegrały z TKKF-em Grójec, wcześniej jednak pokonali Zwoleniankę Zwoleń 3:2.

Obrońcy Polonii powinni najmocniej uważać na Łukasza Grochalę (autora 5 bramek), Krzysztofa Tyczyńskiego (strzelca 4 goli) oraz Macieja Gędaja, który zaaplikował rywalom 3 bramki.

Polonia natomiast ma tyle samo punktów i taki sam stosunek zwycięstw, remisów oraz porażek, jednak przegrywa batalię o 14. miejsce gorszym stosunkiem bramkowym.

Wszyscy piłkarze IKS-u są gotowi na to spotkanie, nikt nie pauzuje za kartki, a także nikt nie narzeka na kontuzje. Iłżeccy piłkarze mają za sobą już trzeci mecz bez porażki i w Potworowie na pewno będą chcieli podtrzymać serię.

Mecz KS-u Potworów z Polonią Iłża odbędzie się w najbliższą niedzielę (30 października) o godz. 14:30 na boisku w Potworowie.