Promna kolejnym rywalem!

Zmagania 26. kolejki Tymex Ligi Okręgowej rozpoczną się meczem iłżeckiej Polonii z LKS-em Promna. Iłżanie bardzo mocno podbudowani przez 9 kolejnych wygranych zaczynają bardzo mocno liczyć się w walce o awans do IV ligi. Czy klub z Promnej im przeszkodzi?

LKS bardzo dobrze radzi sobie w rundzie wiosennej. Przegrała jedynie jeden mecz i dwa zremisowała, z reszty wyszła zwycięsko. Z tego powodu mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Na pewno naszym piłkarzom nie będzie łatwo.

Bilans całego sezonu teamu z Promnej to 9 zwycięstw, 7 remisów oraz 9 porażek. Obecnie zajmuje 10 miejsce z 34 punktami na koncie.

Ostatnie mecze LKS-u:

LKS Promna 6:0 Iłżanka Kazanów
Proch Pionki 1:1 LKS Promna
LKS Promna 2:0 Oronka Orońsko
Powiślanka Lipsko 3:0 LKS Promna
LKS Promna 2:0 Legion Głowaczów

Jesienią Poloniści rozgromili Promną na ich terenie 5:0. Dla naszego zespołu trafiali: Tomasz Kiliański (obecnie Zamłynie Radom) w 43 oraz 53 minucie, Konrad Gut w 59 minucie, Karol Stępniewski w 73 minucie oraz Michał Łęcki w 89 minucie.