Zapowiedź 2. kolejki Campeon Ligi Okręgowej

Po pierwszej kolejce, która w kilku meczach zaskoczyła, już w ten weekend zostanie rozegrana druga, w której możemy zobaczyć kilka naprawdę ciekawych spotkań.

Na inaugurację czeka nas starcie Jawora Stanisławice, który w Kozienicach podejmie bardzo dobry zespół Legionu Głowaczów. Glowaczowski zespół jednak na inaugurację przegrał i pokazał, że bez Piotra Bolka nie umieją trafiać w bramkę rywali. Będzie to ciekawy pojedynek, ponieważ Jawor bardzo dobrze zagrał przeciwko Zawiszy Sienno i pokazał,że w tej lidze nie jest przez przypadek.

Iłżanka Kazanów będzie chciała odbudować się po pierwszej porażce na inaugurację. 3:0  z LKS-em Promna nie napawa optymizmem. Drużyna Pawła Lewandowskiego w ten weekend podejmie beniaminka - KS Potworów, który na inaugurację zgromił bardzo dobry zespół Jodły Jedlnia-Letnisko.

Ciekawym pojedynkiem rozpoczną się niedzielne zmagania. Wulkan podejmie w Golędzinie Plon Garbatka-Letnisko. Wulkan za wszelką cenę będzie chciał pokazać się z lepszej strony po ubiegłotygodniowej porażce z Polonią Iłża. Plon natomiast pokazał na co go stać remisując z pretendującą do awansu KS Warką.

LKS Promna pierwszy mecz u siebie rozegra natomiast z Oronką Orońsko. Faworytem jest zespół z Promnej, który w tym sezonie chce awansować do IV ligi.

Rezerwy Radomiaka, które rozpoczęły sezon od podziału punktów z Oronką Orońsko rozegrają mecz w Warce z tamtejszym KS-em. Wynik inny niż zwycięstwo lub remis warczan będzie zaskoczeniem.

W kolejnym meczu zmierzą się ligowi średniacy - Zawisza Sienno i Pilica Nowe Miasto. Ostatni mecz to pojedynek przez miedzę. Jodła, która fatalnie zaczęła sezon podejmie Proch, który zaczął wręcz przeciwnie. Trudno przewidzieć wynik tego spotkania.

Sobota (23.08)

11:00 Jawor Stanisławice - Legion Głowaczów