U-14 | Nasze Nadzieje Kozienice 0:2 (0:1) Polonia Iłża

W 10. kolejce Radomskiej I Ligi Trampkarzy Polonia Iłża pokonała w Kozienicach miejscową Akademię Piłkarską Nasze Nadzieje 2:0.

Do przerwy iłżanie prowadzili 1:0 po trafieniu Piotra Myszki. W drugiej połowie wynik meczu ustalił Mateusz Rutkowski. W meczu nie obyło się bez kontrowersji sędziowskich. Dwie prawidłowo strzelone bramki Beniamina Nowaka zostały uznane przez sędziego za strzelone z pozycji spalonej.

0:1 Piotr Myszka 5'
0:2 Mateusz Rutkowski 51'

Polonia Iłża: 1. Kacper Jabłoński - 3. Piotr Pała, 4. Jakub Krzewicki, 15. Marcelin Życiński - 14. Jakub Banaczek, 7. Jakub Baran, 16. Konrad Bogucki, 9. Mateusz Rutkowski, 19. Jakub Bonio (50' Beniamin Nowak) - 10. Albert Czyż (36' Adam Gębura), 20. Piotr Myszka (36' Jakub Szymański)

Na ławce: 8. Adam Gębura, 11. Beniamin Nowak, 6. Jakub Szymański, 13. Paweł Wołczyński

Trener: Emanuel Chudyba